موج
کدخبر : ۳۶۴۲۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364216

سرهنگ رضا محمد رضایی:

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: نبود پایش تصویری یک نقطه ضعف بزرگ برای شهرستان است و باید مقصرین در این زمینه مشخص شوند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، سرهنگ رضا محمد رضایی، فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در نشست خبری با اصحاب رسانه به لزوم همکاری همه بخش های جامعه در بحث های امنیتی اشاره و  اظهارداشت: تولید امنیت با نیروی انتظامی نیست باید همه دستگاه ها نسبت به امنیت شهرستان مسئولیت داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت با ابراز گلایه از نبود پایش تصویری در شهرستان جیرفت، خاطرنشان کرد: در سال 82 طبق کارشناسی نیروی انتظامی 112 نقطه توسط نیروی انتظامی در شهرستان شناخته شد که دوربین پایش تصویری نصب شود اما تاکنون توجهی به نظر کارشناسان نشده است.

محمدرضایی گفت: پایش تصویری در حوزه پیشگیری و کشف کمک کننده است و جیرفت هنوز به روش سنتی کار می کند، نبود پایش تصویری کار را برای نیروهای انتظامی بسیار دشوار کرده است باید بررسی شود که چه کسی در این زمینه کوتاهی کرده است؟

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جیرفت با گلایه از عدم پایش تصویری در شهرستان علی رغم مکاتبات و تذکرات به مدیریت شهری شهرجیرفت گفت: شورای شهر، شهرداری چرا به این مهم توجه نکرده است؛ رسانه ها باید مطالبه گر پایش تصویری باشند ، باید مشخص شود چه کسی قصور کرده است چرا که نبود پایش تصویری یک نقطه ضعف بزرگ  برای شهرستان است.

وی عنوان کرد: 90 درصد سرقت های خرد در نقاط کور و تاریک شهرستان انجام شده است این ضعف مدیریت شهری می باشد و باید مقصرین کوتاهی در پایش تصویری به مراجع قضایی معرفی شوند

وی تصریح کرد: اگر مسئولین در زمینه اقتصاد شهرستان تدبیر نکنند امسال بدترین سال امنیتی را پیش رو خواهیم داشت چرا که جرائم خشن، سرقت ها و دیگر جرائم رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه اقتصاد منطقه تک قطبی و وابسته به کشاورزی می باشد، اظهارداشت: اگر وضعیت کشاورزی خوب باشد امنیت هم مطلوب می شود در غیر این صورت فاجعه امنیتی بوجود می آید ؛ سرمازدگی محصولات کشاورزی عدم رسیدگی مسئولین تبعات زیادی در حوزه امنیتی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها