موج
کدخبر : ۳۶۱۹۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361984

حسین زاده:

شهردار جیرفت: با نصب دوربین‌های مداربسته ایجاد امنیت و حراست از لوازم و اماکن عمومی انجام می‌شود که این امر اقدام مناسبی جهت هوشمندسازی پایش تصویری است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان؛ مهندس نعمت الله حسین زاده، شهردارجیرفت از خریداری و نصب دوربین های مدار بسته  در  سطح شهر جیرفت خبر داد.

شهردارجیرفت افزود : ۶ دوربین نظارت تصویری در مکان های پر تردد شهر نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته  است.

مهندس حسین زاده با بیان علت نصب دوربین های پایش تصویری در جیرفت تصریح کرد: نصب دوربین های مداربسته  در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع جرائم در سطح شهر اجرا شده است.

شهردار جیرفت بیان داشت :نصب دوربین های مداربسته در سطح شهر همچنان ادامه دارد و بزودی مرکزمانیتورینک شهر جیرفت راه اندازی می شود.

وی افزود: راه اندازی مرکز مانیتورینگ با هدف بهره مندی از سیستم هوشمند و دوربین‌های ثبت تخلفات رانندگی در سطح شهر به صورت الکترونیکی در راستای کنترل بار ترافیکی و کاهش آمار تصادفات و افزایش امنیت اهمیت دارد.

وی ابرازامیدواری کرد:با راه اندازی مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک شهری و رعایت قوانین از سوی شهروندان شاهد بهبود وضعیت ترافیک شهر، کاهش آمار تصادفات و سوانح رانندگی باشیم.

وی با اشاره به اینکه پایش تصویری در سطح شهر تخلفات رانندگی را کنترل و امنیت شهر را افزایش می‌دهد اظهار داشت: با نصب دوربین‌های مداربسته  ایجاد امنیت و حراست از لوازم و اماکن عمومی انجام می‌شود که این امر اقدام مناسبی جهت هوشمندسازی پایش تصویری است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها