موج
کدخبر : ۴۳۳۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-433659

شهردار کرمانشاه:

شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه اکثر معابر مناطق حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه نیاز به آسفالت دارد، گفت: مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار اولویت آسفالت در مجموعه مدیریت شهری هستند.

گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نادر نوروزی، شهردار کرمانشاه در بازدید از مناطق حاشیه شهر کرمانشاه اظهار داشت: از آنجا که اکثر معابر مناطق حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه نیاز به آسفالت دارد، آسفالت معابر این مناطق به صورت ویژه در دستور کار و اولویت مجموعه مدیریت شهری کرمانشاه قرار گرفته است.

وی افزود: با شروع فصل آسفالت، مجموعه عمرانی شهرداری در حوزه آسفالت معابر آغاز به کار کرده است.

شهردار کرمانشاه با اشاره به اولویت بندی معابر نیازمند آسفالت، تصریح کرد: از چند ماه قبل در مجموعه معاونت عمران شهرداری کرمانشاه تیمی کارشناسی نسبت به رصد و نیازسنجی معابر اصلی درجه یک و ۲ و همچنین معابر فرعی نموده است.

وی ادامه داد: این تیم کارشناسی با در نظر گرفتن اولویت‌های ترافیکی و ترددی در سطح شهر لیستی بر اساس اولویت تهیه کرده و در آن به تفکیک معابری که نیاز به لکه‌گیری و یا روکش آسفالت نیاز دارند بر اساس اولویت‌ها مشخص شده است.

نوروزی خاطرنشان کرد: سعی داریم در مجموعه مدیریت شهری با بازدیدهای شبانه از معابری که در حال آسفالت هستند بازدید داشته باشیم تا بر کیفیت و کمیت فعالیت آسفالت نظارت دقیقی انجام شده باشد.

شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه کلانشهر کرمانشاه با توجه به بافت کوهستانی که دارد، گفت: با راه اندازی دوباره کارخانه آسفالت مجموعه شهرداری، آسفالت شیف شب را در کرمانشاه دوباره فعال کردیم تا از زمان باقی مانده در فصل آسفالت نهایت استفاده را ببریم زیرا معابر کرمانشاه نیازی فراتر از مشاهدات به آسفالت دارد.

وی تاکید کرد: همه اقدامات همچون آسفالت یکسان در مناطق مختلف شهر، مجموعه مدیریت شهری در راستای رفاه و آسایش شهروندان طرح ریزی شده و باید برای این مهم همه پرسنل مجموعه بزرگ شهرداری هم پیمان باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها