موج
کدخبر : ۳۵۹۱۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359103

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه:

کاوه مردافکن از ایجاد ساختار نظام شایستگی مسئولین و سیستم جامع امور اداری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه گفت: با تأکیدات شهردار کرمانشاه رویکرد جدیدی را تحت عنوان تقویت ساختار سرمایه انسانی و ارتقاء کیفیت بهره‌وری و بازدهی کاری را با طراحی سیستم جامع امور اداری در دستور کار مدیریت شهری قرار داده‌ایم.

مردافکن افزود: یکی از اولویت‌های شهرداری کرمانشاه در طرح طراحی سیستم جامع امور اداری، نگهداشت و تقویت انگیزه سرمایه انسانی با افزایش رضایتمندی کارکنان، ازجمله توجه ویژه به امور معیشتی، رفاهی و بیمه است.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات انجام‌شده در این حوزه بازنگری، پشتیبانی، و بروز رسانی پرونده شغلی کارکنان شهرداری در راستای رفع ایرادها و کاستی‌های موجود و نیز ایجاد زمینه ارتقاء با توجه به شرایط احراز امتیاز بود که در دستور کار قرار گرفت.

مردافکن ادامه داد: قطعاً اجرای سیستم جامع اداری باعث وحدت رویه در واحدهای مختلف مجموعه مدیریت شهری خواهد شد و از بروکراسی وقت‌گیر اداری و موازی کاری در انجام امور و ایجاد رضایت‌مندی در بین ارباب‌رجوع خواهد شد.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرمانشاه با تأکید بر نظام شایسته‌سالاری در بدنه مجموعه مدیریت شهری بیان داشت: زمینه مطالعاتی و ارزیابی عملکرد برای ایجاد نظام شایستگی مسئولین در بخش‌های مختلف به وجود آمده تا بر اساس آن و ارزیابی شاخص‌های عملکرد، قابلیت‌ها و توانمندی‌های پرسنل مشخص و در تصمیمات کلان لحاظ خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها