موج
کدخبر : ۳۵۸۷۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358783

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله مصطفی علما در دیدار با جمعی از پرستاران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پرستاران در این روزهای کرونایی و در این شرایط سخت خدمات قابل‌توجهی را برای حفظ جان مردم انجام می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، امام‌جمعه کرمانشاه با تقدیر از زحمات فراوان پرستاران از زمان شیوع کرونا تاکنون، اظهار کرد: شما پرستاران در چشم مردم عزیز بودید، عزیزتر شدید.

وی افزود: زحماتی که شما پرستاران در حفظ جان بیماران با جان‌ودل انجام می‌دهید، بسیار ارزشمند است و کسی نمی‌تواند از شما تقدیر کند و خداوند پاداش زحمات شما را عطا خواهد کرد.

امام‌جمعه کرمانشاه بابیان اینکه قرار دادن نام پرستاران به‌عنوان مجاهد و تعبیر "مجاهدت‌های شما" از سوی مقام معظم رهبری بسیار بااهمیت است، افزود: در این ایام پرستاران، پزشکان و سایر دست‌اندرکاران حقیقتاً چون فرشته بودند و ایثار کردند و شهدای این عرصه هم برای دفاع از سلامت مردم جان خود را نثار کردند.

آیت‌الله علما بابیان اینکه پرستاران در این مدت با جان خود خطر کردند، اظهار کرد: انصافاً پرستاران در این روزهای کرونایی و در این شرایط سخت خدمات قابل‌توجهی را برای حفظ جان مردم و سلامت جامعه انجام دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها