موج
کدخبر : ۳۵۴۷۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354767

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

حسین خوش‌اقبال رئیس کمیته امنیتی-انتظامی ستاد استانی کرونا با تقدیر از تلاش‌های فرمانداران در پیشبرد طرح ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های جامع ستاد مدیریت کرونا گفت: تمام تلاش‌ها باید منتج به قطع شدن زنجیره بیماری کرونا و خروج استان از وضعیت قرمز شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشست با فرمانداران شهرستان‌های صحنه، کنگاور، هرسین و سنقر که به‌صورت وبیناری برگزار شد گفت: علیرغم همه موانع و مشکلات، گزارش‌های فرمانداران نشان از پیگیری و جدیت در اجرای طرح ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ستاد کرونا در شهرستان‌ها را دارد که بسیار امیدوارکننده است.

رئیس کمیته امنیتی-انتظامی ستاد مدیریت کرونا در کرمانشاه بابیان اینکه با پیشبرد طرح ممنوعیت‌ها می‌توان منتظر اخبار امیدوارکننده‌ای در استان باشیم تأکید کرد:

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه تصریح کرد: تمام تلاش‌ها در استان باید به قطع شدن زنجیره بیماری در این دو هفته منتج شود تا استان از وضعیت قرمز بیرون بیاید و گرنه این شرایط تمدید خواهد شد.

وی افزود: فرمانداران فرماندهان خط مقدم جبهه کنترل بیماری کرونا هستند و با مشکلات و موانع کاری بیشتری روبرو هستند که بااین‌حال عملکرد شهرستان‌ها حاکی از روی دادن شرایطی مثبت در استان در کنترل بیماری کرونا بوده است.

خوش‌اقبال همچنین با اشاره به مشکلات معیشتی و تنگناهای اقتصادی جامعه در شرایط سخت کرونا، تأکید کرد: مراعات مردم و حسن رفتار با شهروندان با توجه به مشکلات و تنگناهای اقتصادی ضروری است و نباید در این شرایط برخی رفتارها موجب ناراحتی مردم بشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها