موج
کدخبر : ۳۵۲۳۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352320

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند تأکید کرد: میزان رشد بودجه سال آینده استان کاملاً وابسته به پیگیری‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه عدالت را در تخصیص اعتبار به شهرستان‌ها، رعایت کنند، ابراز داشت: دستگاه‌ها باید به روند مبادله تفاهم‌نامه پروژه‌های سال ۹۹ شتاب ببخشند و سازمان برنامه و بودجه نیز در این زمینه نظارت و پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

هوشنگ بازوند که در نشست شورای برنامه‌ریزی استان که به دلیل بحران کرونا با حضور یک‌سوم اعضاء برگزار شد، سخن می‌گفت، اظهار داشت: هفته گذشته در ستاد کرونا مصوب شد جلسات اداری با حضور حداکثر ۱۵ نفر از اعضاء برگزار شود و در نشست امروز شورای برنامه‌ریزی استان نیز از ۴۴ عضو، تنها ۱۵ نفر حضور دارند

وی تأکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد کرونا کلیه مدیران دستگاه‌های اداری استان مکلف هستند جلسات ضروری را با سقف حداکثر ۱۵ نفر برگزار کنند.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: خوشبختانه در این شرایط دشوار اقتصادی، وضعیت موجودی خزانه استان کرمانشاه نسبتاً مناسب است و دستگاه‌ها باید هرچه سریع‌تر نسبت به جذب این اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های عمرانی خود اقدام کنند.

مدیر ارشد استان در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۰ کشور در حال تدوین است و مدیران باید با بهره‌گیری از ظرفیت نمایندگان به رایزنی با وزارت خانه مربوطه برای افزایش اعتبارات پروژه‌های کلیدی حوزه خود بپردازند.

وی در ادامه عنوان کرد: مدیران دستگاه‌های مختلف باید متناسب بااعتبار دریافتی، عدالت را در تخصیص شهرستانی رعایت کنند تا شهرستان‌ها هم بتوانند با بهره‌گیری از این اعتبارات، برنامه‌های توسعه‌ای خود را دنبال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها