موج
کدخبر : ۳۵۱۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351198

معاون تجاری سازمان صمت کرمانشاه:

احسان باقرخانی در خصوص جزییات توزیع کالاهای اساسی در کرمانشاه گفت: اقلام اساسی موردنیاز مانند مرغ، برنج، روغن، شکر و ... به‌اندازه کافی موجود است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه به مردم اطمینان داد، نگرانی بابت تأمین کالاهای اساسی نداشته باشند و گفت: توزیع کالاهای اساسی مردم همچنان ادامه خواهد داشت.

باقرخانی از آغاز روند توزیع برخی از کالاهای اساسی از ابتدای آبان ماه خبر داد و عنوان کرد: توزیع بیش از ۵۴۰ تن مرغ منجمد با همکاری پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغ و ماهی‌فروشان کرمانشاه در ۳۰ نقطه از سطح شهر کرمانشاه و همچنین در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف کارمندی، کارگری و نظامی و ... آغازشده و همچنان ادامه خواهد داشت.

به گفته این مسئول، مرغ منجمد در سطح شهرستان‌های استان نیز توزیع می‌شود و قیمت هریک کیلوگرم مرغ منجمد درب سردخانه 14 هزار تومان و برای مصرف‌کننده 15 هزار تومان است.

باقرخانی درباره توزیع برنج نیز گفت: ۸۰۰ تن برنج توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح شهر کرمانشاه و شهرستان‌های تابعه و نیز تعاونی‌های مصرف کارمندی، کارگری و نظامی در حال توزیع است.

معاون بازرگانی و تجارت خارجی سازمان صمت استان کرمانشاه با اشاره به روند توزیع شکر از محل تولیدات کارخانه‌های قند بیستون و اسلام‌آباد غرب، یادآور شد: توزیع شکر نیز در سطح شهر کرمانشاه و شهرستان‌های تابعه برای مصارف خانوار و صنف و صنعت انجام می‌شود.

وی در خصوص تأمین و توزیع روغن نباتی هم گفت: تاکنون بیش از ۲۶۳ تن روغن برای مصارف صنف و صنعت و ۷۴۷ تن روغن برای مصرف خانوار تأمین‌شده و در حال توزیع است.

وی ضمن اطمینان به مردم در خصوص تأمین کالاهای اساسی، تأکید کرد: به‌هیچ‌وجه مشکلی برای تأمین روغن نباتی نداریم و مردم نگران این موضوع نباشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها