موج
کدخبر : ۳۴۸۵۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348540

معاون استاندار کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال با اشاره به وضعیت قرمز بیماری کرونا در کرمانشاه تأکید کرد: در صورت ادامه وضعیت فعلی روزهای آینده خبرهای خوبی نخواهیم شنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشست با فرمانداران شهرستان‌های استان کرمانشاه که با موضوع بررسی وضعیت بیماری کرونا و ممنوعیت‌های اربعین برگزار شد، گفت: برای خروج از وضعیت قرمز کرونا در کرمانشاه لازم است که فرمانداران در شهرستان‌ها تدبیر جدی داشته و نظارت‌ها را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی فعال‌تر کنند.

معاون استاندار کرمانشاه با ابراز نگرانی از جان باختن 25 بیمار کرونایی استان در 48 ساعته گذشته تصریح کرد: فرمانداران تا اطلاع ثانوی لازم است که از شهرستان‌های تحت مدیریت خود خارج نشده و مسائل را حضوراً مدیریت کنند.

خوش‌اقبال سپس با تأکید بر نظارت جدی‌تر بر بازارها و پاساژها در شهرستان‌ها افزود: ادارات باید پیشگام در رعایت پروتکل‌های بهداشتی باشند همچنین عدم برگزاری مجالس ترحیم و تجمع در آرامستانها نیاز به کنترل و نظارت جدی‌تری دارد.

وی تصریح کرد: مقررشده جلسات اداری لغو و مدارس نیز همچنان تا اطلاع بعدی تعطیل باشند و اماکن ورزشی نیز فعالیتی نداشته باشند.

حسین خوش‌اقبال با تأکید مجدد بر ممنوعیت هرگونه تردد در مرزها برای سفر به عراق نیز گفت: برای اربعین در سطح استان هیچ‌گونه برنامه‌ای نخواهیم داشت و ملاک ما سخنان رهبری معظم انقلاب در هفته دفاع مقدس بود که بر محوریت تصمیمات ستاد ملی کرونا تأکید داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها