موج
کدخبر : ۳۴۸۱۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348174

دادستان کرمانشاه:

شهرام کرمی گفت: حکم جلب یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه که برخوردی نامناسب و توهین‌آمیز با همسر یکی از شهدا داشت، صادرشده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، دادستان کرمانشاه با تأکید بر اینکه شهدا خط قرمز دستگاه قضایی هستند، با اشاره به ماجرای انتشار ویدئویی در فضای مجازی که در آن یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه برخوردی نامناسب و توهین‌آمیز با همسر یکی از شهدا داشت، اظهار کرد: پس از آگاهی از این حادثه تأسف‌بار، بلافاصله از منظر حقوق عامه و به‌عنوان مدعی‌العموم مردم کرمانشاه حکم جلب این عضو شورای شهر را صادر کردم.

کرمی تصریح کرد: این فرد بازداشت شد و پس‌ازاینکه تذکرات لازم را به او دادیم، آزاد شد.

دادستان کرمانشاه در ادامه با تأکید بر اینکه شهدا و خانواده‌های آن‌ها خط قرمز دستگاه قضایی هستند، اعلام کرد: هرکسی در هر جایگاه و مقامی که باشد، اگر بخواهد به شهدا و خانواده‌های شهدا توهین کند، با او برخوردی جدی خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: آرامش کنونی که در جامعه داریم را مدیون خون شهدا و فداکاری خانواده‌هایشان هستیم، لذا با هرگونه توهین به آن‌ها با شدت و عبرت‌آموز برخورد خواهیم کرد.

کرمی بابیان اینکه تکریم شهدا و خانواده ایشان یک وظیفه‌ای همگانی است، گفت: باید تلاش کنیم که همواره احترام خانواده‌های شهدا را نگاه‌داریم و در این راستا دستگاه قضایی استان حامی این خانواده‌های بزرگوار خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها