موج
کدخبر : ۳۴۵۲۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345214

معاون استاندار کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال با تأکید بر ارائه خدمات شایسته به مردم در دفاتر این معاونت گفت: در دوران جدید نیز راه گذشته در معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی با شدت و قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در نشست با مدیران و کارکنان دفاتر سیاسی و انتخابات و امنیتی و انتظامی استانداری اظهار داشت: رشد و موفقیت در حوزه‌های مجموعه حاصل مشارکت و همراهی همکاران در دفاتر بوده و ازاین‌پس نیز هدف ما ارائه خدمات شایسته به مردمی است که همواره در شرایط سخت مقاومت و همراهی داشته‌اند.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به شرایط تحریم‌ها و تنگناهای اقتصادی کشور تأکید کرد: می‌طلبد که در شرایط فعلی تلاش ما بر حفظ و تقویت اعتماد اجتماعی متمرکز باشد و با جدیت به رفع نواقص و کاستی‌ها بپردازیم.

خوش‌اقبال در ادامه بابیان اینکه «دفاتر معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی بازوان نظارتی معاونت هستند» افزود: ورود جدی دفاتر به حوزه‌های عملکردی نهادهای مرتبط رضایتمندی مردم را ارتقا می‌دهد.

وی با تأکید بر تقویت و گسترده شدن زمینه‌های گفتگو و هم‌اندیشی در استان اضافه کرد: ارتباط مؤثر با گروه‌های صاحب نفوذ و تشکل‌های سیاسی و اجتماعی در راستای حفظ سرمایه اجتماعی همچنان در دستور کار این معاونت خواهد بود.

خوش‌اقبال با مطلوب دانستن تسلط و اشرافیت اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در استان تأکید کرد: با توجه به نقش استراتژیک استان در تأمین امنیت کشور، استمرار هوشیاری‌ها و حفظ حساسیت‌ها نسبت به عواملی که ایجاد نارضایتی می‌کند توقع می‌رود.

پیش از سخنان معاون استاندار کرمانشاه، مدیر دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز با ارائه گزارشی از اقدامات این دفتر تأکید کرد: مجموعه نیروهای شاغل در دفتر سیاسی استانداری از بالاترین میانگین تحصیلات دانشگاهی در سطح استانداری برخوردار بوده و این ویژگی در بالا رفتن کیفیت فعالیت‌های دفتر مؤثر بوده است.

بهرام سلیمانی با تأکید بر استفاده از نیروهای درونی وزارت کشور برای فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها تصریح کرد: طی سه سال گذشته با مساعدت استاندار و هدایت‌های آقای الهی تبار، 34 نفر از کارشناسان به‌عنوان معاون فرماندار و بخشدار منصوب شدند که برای بازه زمانی دوساله در نوع خود بی‌سابقه بوده است.

وی با برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دفتر سیاسی دانست و گفت: با توجه به تلاش‌های انجام‌شده این انتخابات با کمترین حواشی در سطح استان برگزار شد و مرحله دوم را نیز در روز جمعه برگزار خواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها