موج
کدخبر : ۳۴۲۲۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342256

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: در دیدار معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش که مدیرکل و معاونین آموزش‌وپرورش استان نیز حضور داشتند، گفت: بازگشایی مدارس استان باید همراه با رعایت پروتکل‌ها و مسائل بهداشتی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با بیان این مطلب که توجه به مسائل آموزش‌وپرورش جزء اولویت‌های کاری در استان است، افزود: با توجه به اینکه ویروس کرونا همچنان باقی است و نمی‌شود که زمان مشخصی برای پایان آن تعیین کرد لذا تمهیدات لازم باید برای بازگشایی مدارس اندیشیده شود.

وی بیان داشت: با رعایت پروتکل‌ها و مسائل بهداشتی می‌توان میزان اثرگذاری این ویروس را کاهش داد و همه باید تلاش کنیم که رعایت این مسائل در جامعه هر چه بیشتر افزایش یابد.

وی همچنین با اشاره به اینکه وظیفه مدیران تلاش برای ایجاد شرایط بهتر برای مردم است، گفت: خدمت یک فرصت است که باید از این فرصت به‌منظور تلاش برای ایجاد شرایط بهتر در جامعه و حل مشکلات مردم گام برداریم.

استاندار کرمانشاه در ادامه با تأکید بر حل مشکلات دانش آموزان بی‌بضاعت در نقاط مختلف استان اظهار داشت: اداره کل آموزش‌وپرورش باید تلاش کند که دستگاه تبلت موردنیاز برای استفاده دانش آموزان بی‌بضاعت در نقاط مختلف تهیه شود و لیست این افراد را اعلام کند که ما از شرکت‌ها بخواهیم برای افراد باقیمانده حتماً تبلت تهیه کنند.

بازوند افزود: در حال حاضر دولت با مشکلات زیادی روبرو است لذا باید شرکت‌ها و کارخانجات بخش خصوصی به یاری و کمک دانش آموزان بی‌بضاعت فراخوانده شوند.

وی افزود: باید تلاش کنیم که مشکل موجود در داخل استان حل شود و ما برای تهیه تبلت برای این دانش آموزان توان خود را بکار خواهیم گرفت تا تمامی دانش آموزان امکان تحصیل از طریق فضای مجازی را پیدا کنند و این وظیفه اداره کل آموزش‌وپرورش استان است که این موضوع را با جدیت پیگیری کند.

همچنین در این دیدار معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش نیز گفت: از نگاه فاخر استاندار محترم کرمانشاه نسبت به آموزش‌وپرورش استان تشکر می‌کنیم و استان کرمانشاه درزمینهٔ مدیریت و برنامه‌ریزی در شورای آموزش‌وپرورش جزء استان‌های موفق کشور است.

مهرزاد حمیدی افزود: ما خدمات و تلاش‌های بازوند را در زمان زلزله به‌ویژه تلاش ایشان برای بازسازی مدارس در مناطق زلزله‌زده را فراموش نمی‌کنیم.

وی همچنین در این مراسم نقش ورزش را در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه بسیار مهم و مؤثر عنوان کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها