موج
کدخبر : ۳۳۷۹۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337988

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: تابلوهای غیرمجاز مشاغل، و واحدهای اداری-تجاری که باعث ایجاد مزاحمت بصری هستند جمع‌آوری می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، خسرو عیسائیان ضمن اعلام اجرای طرح ساماندهی تابلوهای شهری کرمانشاه گفت: برای حفظ نظم و زیباسازی منظر شهری عملیات ساماندهی تابلوهای شهری کرمانشاه در حال اجراست.

وی افزود: ساماندهی تبلیغات شهری و محیطی، حذف آلودگی‌های بصری، سایه‌بان‌ها و بنرهای فرسوده و حفظ ایمنی شهروندان از اهداف اجرای این طرح است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: طبق ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی و شهری و بر اساس درخواست مکرر شهروندان مبنی بر ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی ادارات، شرکت‌ها، اصناف و مغازه‌ها، معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه طرح ساماندهی تابلوهای شهری و جمع‌آوری تابلوهای مزاحم را در دستور کار خود قرارداد.

وی در خصوص اجرای این طرح گفت: در ابتدا کارشناسان زیباسازی شهری مناطق هشت‌گانه به ادارات، شرکت‌ها، اصناف و مغازه‌ها مراجعه و از آن‌ها را از شرایط نصب تابلوهای تبلیغاتی آگاه می‌کنند و در صورت مشاهده موارد غیرمجاز یا خطرآفرین برای شهروندان با دادن اخطار و مهلت زمانی مشخص مبنی بر اصلاح و رفع مزاحمت تابلوی تبلیغاتی خود اقدام نمایند و در صورت اتمام بازه زمانی، اداره اجرائیات نسبت به جمع‌آوری آن دسته از صنوفی که تابلوهای تبلیغاتی‌شان تغییر نکرده باشد اقدام می‌کند.

وی در پایان از شهروندان و کلیه واحدهای اداری و تجاری و اصناف که شهرداری کرمانشاه را در این امر یاری کردند، تشکر و از کلیه شهروندان و دیگر واحدهای تجاری و اداری خواست که در امر زیباسازی شهری شهرداری کرمانشاه را حمایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها