موج
کدخبر : ۳۳۳۴۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333417

شهردار کرمانشاه:

سعید طلوعی در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سپهبد سلیمانی کرمانشاه، گفت: با توجه تأمین اعتبار، این پروژه در مسیر پیشرفت قابل‌قبولی قرارگرفته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه از حل مشکلات مالی پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: علی‌رغم شرایط سخت و دشوار اقتصادی و وضعیت شیوع کرونا، شهروندان شاهد پیشرفت فیزیکی قابل‌قبول این پروژه هستند.

طلوعی از عملیاتی شدن قسمت پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی کرمانشاه در دو لاین شرق به جنوب و غرب به شمال خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود که دو ماه دیگر این دو لاین به بهره‌برداری برسد و در صورت رفع مشکل معارضین تأسیساتی، لاین شمال به جنوب و جنوب به شمال در دستور کار اجرا قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    آقای طلوعی نمره قابل قبولی از کارنامه خود نگرفت در جریان خانم متصرف 9000 متری که کپر نشین معرفی شد آقای دکتر شهبازی پاک قربانی زد و بندهای کثیف شهرداری چی هاشد و دکتر طلوعی شهامت دفاع از این مظلوم رو نداشت

  • پاسخ

    با سلام از متن پیام کاملا معلومه که از کدام طیف وگروهی هست.خاضعانه از جناب طلوعی خواستارم همانگونه که در دوران جنگ مقابل دشمن از جان شیرین مایه گذاشت این بار از آبروی خود در مقابل بی کفایتی شورای شهر مایه بگذارد.به امید ایرانی آباد

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها