موج
کدخبر : ۳۳۲۸۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332874

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند تأکید کرد: تسریع درروند احداث پروژه باغ‌موزه دفاع مقدس استان کرمانشاه باید هر چه سریع‌تر شروع شود و پسندیده این استان نیست که ساخت موزه آن همچنان بلاتکلیف باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه بررسی پروژه باغ‌موزه دفاع مقدس کرمانشاه اظهار داشت: استان کرمانشاه در طول هشت سال جنگ تحمیلی درگیری مستقیمی با جنگ داشت به‌طوری‌که جنگ در کرمانشاه آغاز و در آن نیز خاتمه یافت، بر این اساس به‌هیچ‌عنوان پسندیده این استان نیست که ساخت باغ‌موزه دفاع مقدس کرمانشاه آن همچنان بلاتکلیف باشد.

وی با تأکید بر پیگیری ویژه تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط برای تسهیل درروند ساخت پروژه باغ‌موزه دفاع مقدس کرمانشاه ادامه داد: با توجه به اینکه مکان اجرای این پروژه در ورودی شهر کرمانشاه در نظر گرفته‌شده است، موقعیتی ویژه برای مسافرین جهت بازدید از رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم این استان ایجاد خواهد کرد.

بازوند تصریح کرد: استان کرمانشاه با توجه به ویژگی‌های خود در جنگ تحمیلی باید گام‌های بلندتری برای اجرای این پروژه بردارد.

وی ادامه داد: با ساخت این پروژه جوانان حال حاضر از رشادت‌های جوانان دوران دفاع مقدس بیش‌ازپیش مطلع خواهند شد و این پروژه می‌تواند یکی از عوامل مهم توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی در پایان از دستگاه‌های متولی خواست برنامه زمان‌بندی اجرای پروژه ساخت باغ‌موزه دفاع مقدس کرمانشاه را با همکاری تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط در جلسه آینده گزارش دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها