موج
کدخبر : ۳۳۲۷۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332711

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه خبر داد:

هدایت حاتمی در شورای اداری کرمانشاه گفت: کلنگ زنی شهرک ضایعات کرمانشاه و پیگیری برای نهایی کردن شهرک فناوری کرمانشاه در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه مهم‌ترین برنامه اقتصادی کرمانشاه در سال 99 را جذب 150 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در کرمانشاه عنوان کرد و ابراز داشت: امسال در کنار جذب سرمایه‌گذار خارجی در مسیر توسعه اقتصادی کرمانشاه، هدف‌گذاری صادرات سه میلیارد دلاری از مرزهای کرمانشاه نیز پیش‌بینی‌شده است.

وی با تأکید بر حمایت همه‌جانبه از واحد نیمه فعال و یا راکد تولیدی در کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: افزایش 60 هکتاری گلخانه‌های استان کرمانشاه و استفاده از ظرفیت سدهای استان برای آبی کردن بیش از 28 هزار هکتار از اراضی استان کرمانشاه نیز در دستور کار قرار دارد.

وی تأکید کرد: بهبود فضای کسب‌وکار دومین راهبرد اساسی استان در مسیر توسعه اقتصادی کرمانشاه محسوب می‌شود که در این راستا دو پروژه مهم پتروشیمی چهارم کرمانشاه و پالایشگاه آناهیتا نیز از سال گذشته تاکنون در حال رایزنی و پیگیری قرار دارد به‌نحوی‌که کار خرید تجهیزات پتروشیمی چهارم در حال انجام است و اجرای آن نیز به مناقصه رفته و به‌زودی شاهد کلنگ زنی این پروژه خواهیم بود، همچنین مسائل حقوقی تعیین تکلیف سهام پالایشگاه آناهیتا نیز نهایی شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها