موج
کدخبر : ۳۳۰۸۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330802

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: واحد تولیدی کورن فلکس بعد از ۱۷ سال که تحت تملک بانک بود با مشارکت بخش خصوصی احیا و در حال حاضر زمینه اشتغال ۱۵ نفر را نیز فراهم کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هدایت حاتمی در بازدید و رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی راکد از سرمایه‌گذار هرسینی تقدیر کرد.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در ادامه گفت: یکی از استراتژی‌های مهم استانداری کرمانشاه برای افزایش اشتغال‌زایی احیاء واحدهای تولیدی راکد و حفظ واحدهای موجود است و بر این اساس در سال گذشته استان برتر کشور در احیای واحدهای صنعتی راکد بودیم، امسال نیز بیش از ۱۰۰ واحد صنعتی را که قابلیت احیا دارند شناسایی و نهضت احیا واحدهای راکد را با همکاری بخش خصوصی و همراهی بخش دولتی ادامه خواهیم داد.

حاتمی بابیان اینکه در دو سال گذشته حدود ۶ درصد نرخ بیکاری را کاهش دادیم و امسال نیز همین هدف را با کاهش ۳ درصدی نرخ بیکاری ادامه خواهیم داد، اظهار داشت: شهرستان هرسین به‌عنوان یکی از ۳۱ شهرستان منتخب پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور تحت حمایت بنیاد برکت قرار دارد و در این راستا با اقدامات صورت گرفته ۶۰ روستای این شهرستان تحت پوشش حمایت‌های این بنیاد قرارگرفته و متقاضیان می‌توانند تسهیلاتی تا سقف ۵۰ میلیون تومان و با نرخ ۴ درصد در قالب زنجیره‌های ارزش که بازار فروش و پشتیبانی طرح را تأمین می‌کند دریافت نمایند.

وی ادامه داد: از سرمایه‌گذارانی که در بخش پروژه‌های متوسط و بزرگ اقتصادی علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در شهرستان هرسین هستند ازنظر مشاوره فنی و کمک‌های فنی اعتباری حمایت می‌کنیم.

حاتمی خاطرنشان ساخت: از اولویت‌های مهم و شناسایی‌شده سرمایه‌گذاری در شهرستان هرسین صنایع تبدیلی کشاورزی و سردخانه است و کسانی که در این راستا مایل به سرمایه‌گذاری هستند را به‌صورت ویژه حمایت می‌کنیم.

شایان‌ذکر است در این بازدید دکتر حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مجتبی قبادی مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری، امیر شاه‌آبادی فرماندار شهرستان هرسین و جمعی از مسئولین حضور داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها