موج
کدخبر : ۳۲۲۵۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322581

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 764 هزار بسته بهداشتی شامل دستکش و محلول ضدعفونی به همراه 2500 لیتر الکل احتکار شده در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه از وجود دو انبار محل احتکار لوازم بهداشتی و محلول‌های ضدعفونی در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران پلیس نیز پس از شناسایی محل احتکار و هماهنگی با مقامات قضائی نسبت به بازرسی‌های لازم اقدام کردند.

جاویدان تصریح کرد: در جریان این بازرسی‌ها، 710 هزار عدد دستکش یک‌بارمصرف، 54 هزار پد ضدعفونی و 2500 لیتر الکل که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به دو میلیارد ریال می‌رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه با اخطار شدید به محتکران و گران‌فروشان گفت: این افراد با برخورد قاطعانه پلیس و دستگاه قضائی روبرو و مجازات‌های سختی در انتظارشان خواهد بود.

وی تصریح کرد: پلیس از همان روزهای ابتدایی شیوع بیماری کرونا در کشور و استان کرمانشاه تیم‌های بازرسی و نظارت خود را فعال کرده و تاکنون نیز مواد ضدعفونی، دستکش و ماسک‌های احتکار شده زیادی را کشف و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و تعزیرات حکومتی قرار داده است.

جاویدان خاطرنشان کرد: همچنین در راستای مبارزه با بیماری کرونا، پلیس تاکنون با بیش از 150 هزار لیتر مواد ضدعفونی اقدام به گندزدایی معابر عمومی می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها