موج
کدخبر : ۳۲۲۵۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322574

مدیرکل اداره پیشگیری از تخلفات شهرداری کرمانشاه از برخورد جدی با کشتارهای غیرمجاز شهری در پی گسترش شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، شهبازی از برخورد جدی با کشتارهای غیرمجاز شهری در پی گسترش شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: درگشت‌های روزانه‌ای که با همکاری اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در سطح شهر داشتیم بیش‌ از ۷۰۰ کیلوگرم گوشت از کشتار غیرمجاز کشف و جمع‌آوری شد.

وی افزود: در این گشت تعداد هشت رأس گوسفند زنده نیز توسط مأمورین اجراییات شهرداری کرمانشاه کشف و ضبط شد.

مدیرکل اداره پیشگیری از تخلفات شهرداری کرمانشاه ادامه داد: گشت‌های روزانه مشترک با اداره کل دامپزشکی در پی گسترش شیوع بیماری کرونا و خطر جدی برای سلامت شهروندان راه‌اندازی شده و تا پایان احتمال خطر این بیماری ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی، ماده ۵ قانون دامپزشکی، و بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها افزود: گوشت‌های غیرمجاز پس از کشف و ضبط به اداره کل اجرائیات شهرداری انتقال و با حضور نمایندگان ادارات مرتبط معدوم گردید و دام‌های زنده با حکم قضایی تحویل کشتارگاه صنعتی می‌گردد.

وی در پایان از شهروندان درخواست نمود برای حفظ سلامتی خود و خانواده در مقابله با کرونا از خرید گوشت‌ با کشتار نامشخص خودداری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها