موج
کدخبر : ۳۷۴۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374185

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اقدامات ارزشمند همکاران در حوزه توسعه و ارتقا شبکه سیار در منطقه ، از کسب رتبه اول کشوری در زمینه پروژه های توسعه و نگه داری ارتباطات سیار خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، آزاد حکمت ظهر امروز شنبه با بیان اینکه همکاران این مدیریت در سال گذشته به صورت یک تیم فنی و متخصص در حوزه توسعه ، ارتقا و نگه داری سایت های شبکه سیار تلاش شبانه روزی داشته اند گفت: نتیجه این وفاق و همدلی کسب رتبه اول پروژه های توسعه و نگه داری شبکه سیار بر اساس ارزیابی شاخص های تعریف شده از سوی معاونت راهبرد و توسعه کسب و کار در شرکت مخابرات ایران است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه نصب و راه اندازی 33 سایت جدید همراه اول ، سواپ و ارتقا 320 تکنولوژی 3Gو 4G جهت افزایش ظرفیت و پهنای باند اینترنت در نقاط شهری، جاده ایی و روستایی و برگردان 42 سایت موبایل بر بستر فیبر نوری از جمله فعالیتهای حوزه توسعه و نگهداری شبکه سیار در 9 ماهه سال گذشته می باشد افزود: کسب رتبه برتر در سطح کشور با عملیاتی نمودن برنامه های فوق در کمترین زمان توسط همکاران ، از دستاوردهای تحقق شاخص های مورد نظر این حوزه است.

وی ضمن تبریک، تقدیر و تشکر از همکاران این مدیریت ، به نقشِ حس تعلق سازمانی در پیشبرد اهداف و ارائه خدمات مناسب و باکیفیت به مشتریان اشاره کرد و اظهارداشت: قطعا تدوام این روند موجب پیشرفت همه جانبه استان و بهره مندی مشتریان از خدمات با کیفیت تر نسبت به قبل خواهد شد.

حکمت ، اهمیت برنامه ها و شاخص های تدوین شده در معاونت توسعه و نگه داری شبکه سیار و اجرای دقیق و به موقع آن در نقاط دارای اولویت و تعین شده ی استان را تشریح کرد و خاطر نشان ساخت: تحقق این امر در ارتقا جایگاه مخابرات منطقه کردستان در سطح کشور نیز تاثیر گذار است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها