English

عبدالله ویسی:

استقلال نه آنالیز می خواهد و نه شناخت.

سرمربی تیم فولاد خوزستان تصریح کرد: استقلال نه آنالیز می خواهد و نه شناخت. بازیهای این تیم از تلویزیون به صورت زنده پخش می شود. هم نکونام فولاد را می شناسد و هم ما استقلال تهران را می شناسیم.

استقلال نه آنالیز می خواهد و نه شناخت.
به گزارش خبرگزاری موج

، عبدالله ویسی در نشست خبری قبل از دیدار برابر استقلال تهران گفت: هر چه به هفته های پایانی نزدیک می شویم بازی ها سخت تر می شود. دقیقا حالت دوی ماراتن را داریم که چند متر آخر آن بسیار حساس می شود. ۵ تیم برای ماندن در لیگ برتر می جنگند و دو تیم بالا برای رسیدن به قهرمانی.
ویسی گفت: استقلال تیم بسیار خوب و قابل احترامی است که نشان داده شایسته قهرمانی است و تلاش می کند برنده شود اما ما تا زمان سوت پایان بازی می جنگیم تا بتوانیم به هدفمان دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا فولاد خوزستان با آن همه امکانات در چنین شرایطی قرار دارد گفت: متاسفانه از امکاناتی که فولاد دارد به خوبی استفاده نمی شود. فولاد شرایط خوبی دارد اما هنوز نتوانسته به جایگاه اصلی اش دست پیدا کند ضمن اینکه برخی ها هم نمی خواهند این تیم در شرایط ایده آل قرار بگیرد.

ویسی در خصوص عملکرد تیم های خوزستانی هم گفت: تیم های خوزستانی برای بقا می جنگند و متاسفانه شرایط سختی دارند. بجز فولاد، استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان با این تفکر بسته می شوند که در لیگ بمانند که این یک اشتباه بزرگ است و متاسفانه زمانی که خودم در نفت آبادان هم بودم چنین صحبتی شد و می دانم با پورموسوی با استقلال خوزستان هم همین صحبت ها شده است. فولاد خوزستان تغییرات زیادی داشته. این تیم برای رسیدن به لیگ قهرمانان بسته شد. بازیکنان خوبی گرفته شد اما از اول فصل رفتارها با منصوریان و دیگران بد بود. آن موقع همه دست به دست هم دادند تا فولاد خوزستان نتیجه نگیرد اما حالا که شرایط سخت شده است همه دست به دست هم داده اند که فولاد بماند. متاسفانه تعدادی هم بر روی سکوها به این اتفاقات دامن می زنند که تیم وارد حاشیه می شود.

سرمربی فولاد خوزستان با ابراز گلایه از نیامدن بانوان در ورزشگاه گفت: سه تیم خوزستانی یک مشکل بزرگ دارند و آن هم این است که بانوان در اردوها حضور ندارند. خواهر و مادر و نامزد بازیکنان و همسرشان می تواند به ورزشگاه بیاید و به بازیکنان انگیزه بدهد اما اعتقاد دارم یکی از دلایل عدم موفقیت فوتبال خوزستان، نبود بانوان در ورزشگاه است.

وی در خصوص جریمه ۲ میلیاردی که سازمان لیگ در یک اقدام عجیب برای این سرمربی در نظر گرفته است گفت: در این خصوص من را تا مرز سکته پیش بردند و الان همه جلسه ای داریم تا ببینیم شرایط چگونه خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا مدیریت تیم های خوزستانی موفق عمل نمی کنند گفت: من راجع به فولاد خوزستان نمی کنم. در این خصوص اما استقلال خوزستان و نفت آبادان با بودجه کمی که دارند تنها برای بقا و ماندن در لیگ می جنگند و این اتفاق خوبی نیست. فولاد امکانات زیادی دارد که اگر از آن به خوبی استفاده شود به طور حتم جایگاه بهتری در لیگ خواهد داشت.

ویسی در مورد شرایط استقلال هم گفت: استقلال نه آنالیز می خواهد و نه شناخت. بازیهای این تیم از تلویزیون به صورت زنده پخش می شود. هم نکونام فولاد را می شناسد و هم ما استقلال تهران را می شناسیم. بنابراین فردا تلاش می کنیم که بازنده از زمین خارج نشویم ولی بتوانیم حداقل یک امتیاز را کسب کنیم چون دو بازی دیگر در داخل خانه داریم که اعتقاد داریم می توانیم با حمایت هواداران در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که هواداران پرسپولیس دوست دارند تیم شما فردا از استقلال امتیاز بگیرد گفت: تمام کسانی که به ورزشگاه می آیند یک رگ استقلالی و پرسپولیسی دارند و من این وسط مانده ام که آیا باید به استقلال ببازم یا اینکه امتیاز بگیرم. چون هر اتفاقی بیافتد هواداران یکی از دو تیم خوشحال و دیگری ناراحت خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه