موج
کدخبر : ۳۹۱۲۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-391274

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست نوبت عصرِ کمیسیون، حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارتخانه ورزش و جوانان حضور پیدا کرد و بخشی از برنامه‌ها و روی کرد‌های خود را برای وزارتخانه به صورت شفاهی توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از وزارت ورزش و جوانان؛ غلام رضا منتظری در تشریح دستور کار دیروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست نوبت عصرِ کمیسیون، حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارتخانه ورزش و جوانان حضور پیدا کرد و بخشی از برنامه‌ها و روی کرد‌های خود را برای وزارتخانه به صورت شفاهی توضیح داد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: در ادامه جلسه اعضای کمیسیون سوالات و نظرات خود در رابطه عملکرد فعلی وزارتخانه عنوان کرده‌اند، یکی از مسائل و موضوعاتی که در کمیسیون مطرح شد شایعات و ابهامات مربوط به حوزه ورزش بود که وزیر پیشنهادی پاسخگوی بخشی از ابهامات بودند.

وی افزود: در این نشست موضوعاتی مبنی بر وجود برنامه برای استقلال ورزش از جوانان، برنامه جامعی برای ورزش همگانی، حضور ورزشکاران در المپیک و بررسی نقاط ضعف و قوت بازی‌ها از مواردی بودند که در قالب سوال مطرح شد و به علت کمبود وقت قسمتی از سوالات بی پاسخ ماند؛ اما سجادی وزیر پیشنهادی اعلام آمادگی کرده‌اند که اگر نیاز باشد در جلسه‌ای دیگر پاسخگوی سوالات کمیسیون خواهند بود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی ورزش بیشتر شرایطی را فراهم کردند که پاسخگوی سوالات نمایندگان باشند و همچنین در پایان جلسه مکتوب برنامه‌های خود با جزئیات در اختیار کمیسیون قرار دادند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`