موج
کدخبر : ۳۷۵۱۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375135

هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا؛

دیدار النصرعربستان و فولاد در چارچوب بازی های هفته چهارم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا غاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم های فوتبال النصرعربستان و فولاد در چارچوب بازی های هفته چهارم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند.

* ترکیب النصر عربستان

ولید عبدالله، عبدالله مادو، سلطان الغنام، عبدالله العمری، علی لاجامی، علی حسن، پتروس، سامی النجعی، عبدالفتاح عسیری، نورالدین امراباط و عبدالرزاق حمدالله

* ترکیب فولاد

محسن فروزان، مهران موسوی، مجتبی نجاریان، عارف آقاسی، مهران درخشان مهر، محمد میری، حسین ابراهیمی، محمد آبشک، آیاندا پاتوسی، پریرا و ساسان انصاری

* نیمه نخست

بازی با سوت داور آغاز شد.

دقیقه 17: روی تکل مدافع فولاد، سامی الناجی پشت محوطه جریمه صاحب یک موقعیت خوب شد اما آقاسی به موقع خود رساند و ضربه الناجی را به کرنر فرستاد.

دقیقه 27: با یکپاس در عمق درخشان مهر موقعیت فوق العاده ای در محوطه جریمه النصر به دست آورد اما داور به شکی عجیب صحنه را آفساید اعلام کرد.

دقیقه 30: یک ضربه کاشته برای فولاد به دست آمد که آیاندا پاتوسی آن را به روی دروازه ارسال کرد که توپ در دهانه دروازه و در مقابل گلر النصر به میری رسید و ضربه کم جان این بازیکن را ولید عبدالله مهار کرد.

دقیقه 39: حرکت خوب نجاریان از سمت راست و جا گذاشتن 2 بازیکن النصر، منجر به خلق یک موقعیت شد که توپ ارسالی این بازیکن به شکل خطرناکی دفع شد.

در نهایت این دیدار در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

* نیمه دوم

دقیقه 54: پاس عرضی اشتباه مهران موسوی در محوطه فولاد توپ را به عبدالرزاق حمدالله رساند. او نیز با یک پاس بغل عبدالفتاح عسیری را در موقعیت بهتر صاحب توپ کرد تا این بازیکن دروازه فولاد را باز کند.

دقیقه 66: ارسال خوب پاتوسی به روی دروازه با ضربه سر فوق العاده شیمبا همراه شد که ولید عبدالله گلر عربستانی ها با یک دست مانع از گلزنی فولادی ها شد.

دقیقه 67: پاس بسیار خوب مهران درخشان مهر به ساسان انصاری رسید و این بازیکن از زاویه ای بسته ضربه اش را به سمت دروازه النصر زد که باز هم گلر عربستانی ها مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

دقیقه 69: کار خوب تیمی فولادی ها و فرصتی که برای ابراهیمی مهیا شد ولی شوت او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 80: فولاد نزدیک به خط طولی زمین صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. ارسال پاتوسی به سمت دروازه رفت اما در آستانه رد شدن توپ از خط دروازه، ولی عبدالله با یک شیرجه خوب توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 85: درست زمانی که فولاد سراپا حمله بود، ولید عبدالله توپ را جمع کرد و با یک شروع مجدد عالی عبدالرزاق حمدالله را صاحب توپ کرد. حمدالله دو بازیکن فولاد را به زیبایی از پیش رو برداشت و با یک چیپ دروازه فروزان را به زیبایی باز کرد.

دقیقه 93: فرصت بسیار خوب برای النصر که ضربه خالد الغنام را فروزان دفع کرد و در برگشت نیز حمدالله با یک ضربه سر دروازه را تهدید کرد که فروزان با یک دبل سیو، این توپ را از آن خود کرد.

دقیقه 95: فرصت بسیار خوب برای فولاد و پاس در عمق احمدزاده به شیمبا رسید ولی با تک مدافع النصر، شوت شیمبا بلوکه شد و راهی به درون چارچوب پیدا نکرد.

 در نهایت این دیدار با نتیجه دو بر صفر  به نفع النصر عربستان به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها