موج
کدخبر : ۳۶۲۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362571

در نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش، مقرر شد نحوه بازگشایی باشگاه‌ها، ورزشگاه‌ها و اماکن ورزشی ایمن از نظر کرونا به صورت پلکانی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در نشست ستاد مقابله با کرونا در ورزش که با حضور دکتر حاکمی، دکتر سعیدی، دکتر مرادی، دکتر ماهر، دکتر پورغریب، دکتر رضایی، دکتر اردیبهشت، خانم فرساد، دکتر لشکری، دکتر پورسعید، پیمان فخری، دکتر حامد عباسی، کریم حسینی و دیگر اعضای ستاد مقابله با کرونا در ورزش برگزار شد، موضوع از سرگیری فعالیت‌های ورزشی استان‌ها با توجه به رنگ بندی و شرایط جدید کرونا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مصوب شد به منظور تسهیل بازگشایی باشگاه‌ ها و نظارت بر آنها، یک نماینده از استخر یا باشگاه در مورد کرونا آموزش دیده و گواهینامه دریافت کند. همچنین با توجه به تغییر شرایط در مورد بازنگری پروتکل‌ها جلسه‌ای با حضور نمایندگان وزارت بهداشت و فدراسیون تشکیل شود.

از پیشنهاداتی که اعضای ستاد مقابله با کرونا در جلسه مطرح کردند، اینکه با راه اندازی خط شکایات و پیشنهادها هزینه‌های نظارتی باشگاه‌ها تا حدودی کاهش یابد و همچنین دستورالعمل برگزاری کلاس‌های آموزشی مصوب وزارت بهداشت با توجه به شرایط جدید به روز رسانی شود.

همچنین مقرر شد نحوه بازگشایی باشگاه‌ها، ورزشگاه‌ها و اماکن ورزشی ایمن از نظر کرونا به صورت پلکانی انجام شود، روند صدور گواهی باشگاه‌های ایمن از سوی دفتر امور باشگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد و در مورد ورزش‌های کارگری و دانشجویی، ارائه مجوز به بازنگری شرایط و دستورالعمل‌ها موکول شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها