موج
کدخبر : ۳۶۱۲۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361238

علی کریمی، شهاب الدین عزیزی خادم و اکبر محمدی برای ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال در ساختمان این فدراسیون حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، امروز شنبه آخرین روز از ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال است بنابراین علی کریمی، شهاب الدین عزیزی خادم و اکبر محمدی صبح امروز در ساختمان فدراسیون فوتبال حاضر شدند و برای شرکت در انتخابات این فدراسیون  نام نویسی کردند. 

کریمی و شهاب الدین عزیزی خادم برای ریاست فدراسیون فوتبال و اکبر محمدی هم برای نمایندگی باشگاه‌ها در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران قصد دارد مهدی مهدوی کیا را به عنوان نایب رئیس اول، سعید دقیقی نایب رئیس دوم و فاطمه علیپور را هم به عنوان نایب رئیس بانوان خود معرفی کند.

همچنین امین نوروزی، توحید سیف برقی، علیرضا شهاب و منصور قنبرزاده امروز  برای نام نویسی در انتخابات در ساختمان فدراسیون فوتبال حاضر شدند.

انتخابات فوتبال ۱۰ اسفند سال جاری برگزار می‌شود. امروز آخرین مهلت برای ثبت نام در انتخابات است.

کیومرث هاشمی رئیس اسبق کمیته ملی المپیک برای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد.

هاشمی افرادی همانند  غلامرضا بهروان، علیرضا رحیمی و پریا شهریاری را به عنوان نواب رئیس خود برای این انتخابات پیشنهاد کرده است.

پیش از این حیدر بهاروند، شهاب عزیزی خادم و علی کریمی برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده‌ بودند.

خداداد افشاریان و رسول فروغی، ۲ داور پیشکسوت فوتبال ایران امروز همراه با سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک برای عضویت در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ثبت نام کردند.

افشاریان و فروغی به عنوان کارشناس و عباسی به عنوان نماینده باشگاه‌ها در این انتخابات شرکت می‌کنند.

 مصطفی آجرلو دقایقی پیش برای ثبت نام در پست ریاست به ساختمان فدراسیون فوتبال رفت.

همچنین فردی با نام ستار عبدی پور که نویسنده کتاب‌های دیپلماسی فرهنگی در فوتبال و فوتبالیست‌های آسمانی بوده برای ثبت نام ریاست این فدراسیون وارد ساختمان فدراسیون فوتبال در خیابان سئول شد.

عبدی پور گفت: به عنوان یک‌ایرانی احساس وظیفه کردم که در انتخابات شرکت کنم و نواب پیشنهادی‌ام را هم بعدا اعلام می‌کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها