موج
کدخبر : ۳۵۷۸۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357800

پیروانی:

مدیر تیم پرسپولیس درباره محدودیت‌ها برای پوشش تمرینات پرسپولیس وجود دارد، گفت: بله، محدودیت‌های سفت و سختی در قطر وجود دارد و بخش بازاریابی و تبلیغات ‌ای اف سی اجازه مصاحبه در کنار زمین مسابقه را نمی‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره وضعیت این تیم در آستانه بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: در خدا را شکر شرایط تیم خوب است و امروز اولین جلسه تمرین ما در قطر برگزار شد. همچنین دومین جلسه تمرینی تیم فردا برگزار می‌شود تا آمادگی بیشتری برای بازی فینال آسیا به دست ‌آوریم. به طور حتم همه اعضای تیم از حساسیت بازی فینال مطلع هستند و همه تلاش خود را می‌کنند. امکانات و وضعیت هتل و زمین تمرین در قطر خوب است  و امیدوارم اتفاقات خوبی رقم بخورد و نتیجه لازم را کسب کنیم.  

پیروانی درباره وضعیت بازیکنان پرسپولیس گفت: ما به محض ورود به قطر تست کرونا دادیم و خدا را شکر تست کرونای همه اعضای تیم منفی شد. به نظرم ۴۸ ساعت قبل از بازی فینال آسیا هم یک تست کرونا از همه نفراتتیم پرسپولیس بگیرند. همه چیز خوب است و مصدومی هم نداریم و همه بازیکنان در سلامت کامل هستند. آرزویمان این است که به نتیجه دلخواه در فینال آسیا برسیم و از هواداران و ملت ایران تقاضا دارم که ما را دعا کنند تا بتوانیم اتفاق بزرگ و تاریخی برای کشورمان رقم بزنیم.  

* نفر و شخص اضافی همراه تیم پرسپولیس نیست 

مدیر تیم پرسپولیس درباره شرایط کاروان پرسپولیس و شایعات به وجود آمده در تهران بیان کرد: شایعات همیشه وجود دارد و دوستان گفتند که کاروان پرسپولیس ۸۰ الی ۱۰۰ نفر هستند و یکسری از نمایندگان مجلس به قطر آمدند و این مسائل درست نیست. همچنین نفر و شخص اضافی همراه تیم پرسپولیس نیست و نسبت به دوره پیش فقط ۳، ۴ نفر اضافه شدند و یکی، ۲ نفر از اصحاب رسانه هستند. به هر حال خیال هواداران راحت باشد، چون ما برای تفریح به قطر نیامدیم و در اینجا حضور یافتیم تا تلاش کنیم افتخار بزرگی برای ایران و باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس رقم بزنیم.  

پیروانی درباره محدودیت‌ها برای پوشش تمرینات پرسپولیس وجود دارد، گفت: بله، محدودیت‌های سفت و سختی در قطر وجود دارد و بخش بازاریابی و تبلیغات ‌ای اف سی اجازه مصاحبه در کنار زمین مسابقه را نمی‌دهد. ما تنها جایی که می‌توانیم مصاحبه کنیم در هتل است. محدودیت‌ها دست من و شما نیست و قوانین  ‌ای اف سی است و ان شا الله در آینده اتفاقاتی رخ بدهد که این محدودیت‌ها کاهش یابد.  

او در پایان  درباره اینکه پرسپولیس می‌تواند با جام قهرمانی به ایران بازگردد، گفت: آرزوی قلبی همه هموطنان ما است و مردم از راه دور تیم پرسپولیس را دعا کنند و انرژی مثبت بفرستند. ما دیدار سختی داریم، چون باید با تیم قوی بازی کنیم. البته بازیکنان ما مرد روز‌های سخت هستند و مطمئن باشید همه تلاش خود را می‌کنند که با بهترین نتیجه به کشور بازگردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها