موج
کدخبر : ۳۵۶۳۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-356376

پیروانی:

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم همه عزیزانی که قلب آن‌ها برای پرسپولیس و ایران می‌تپد، با درک این شرایط کمک کنند هیچ مشکلی برای پرسپولیس رخ ندهد. نزدیک نشدن به تیم و اعضای آن، بزرگترین کمک به پرسپولیس است.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به ایجاد محدودیت‌های بیشتر در اردوی سرخپوشان قبل از حضور در فینال آسیا ۲۰۲۰ اظهار داشت: هواداران، عزیز و نورچشم ما هستند، اما بدانند به خاطر هدف بزرگی که در پیش داریم، باید دست به دست هم دهیم و کار‌های زیادی انجام شود تا بتوانیم اتفاقات بزرگی را رقم بزنیم.

او ادامه داد: به خاطر مسئولیت سنگینی که نسبت به هواداران و مردم داریم، بازیکنان را قرنطینه کرده ایم. به این دلیل و مسائلی که طرفداران و رسانه‌ها به خوبی اطلاع دارند، از پذیرفتن هواداران عزیز، دوستان، آشنایان، بستگان، نمایندگان اصحاب رسانه، افراد خارج از تیم و کاروان اعزامی در محل تمرین، اردو و هتل تیم معذور هستیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه هواداران این عذر را بپذیرند، تاکید کرد: در این زمینه چاره دیگری نداریم. برخی مهره‌های مهم را به دلایل مختلف از جمله محرومیت در اختیار نداریم و باید تا حد امکان سایر نفرات را حفظ کنیم. از سوی دیگر کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانین سخت‌گیرانه‌ای دارند.

او افزود: امیدوارم همه عزیزانی که قلب آن‌ها برای پرسپولیس و ایران می‌تپد، با درک این شرایط کمک کنند هیچ مشکلی برای پرسپولیس رخ ندهد. نزدیک نشدن به تیم و اعضای آن، بزرگترین کمک به پرسپولیس است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره انتشار تصاویر بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی همراه هوادارانی که شیوه نامه‌ها را رعایت نمی‌کنند، تاکید کرد: تصاویری که در شبکه‌های مجازی درباره عکس گرفتن با بازیکنان منتشر می‌شود، مربوط به گذشته است. بازیکنان در حال حاضر در قرنطینه هستند و نسبت به این مسایل نیز توجیه شده‌اند. ما با رعایت اصول امنیتی و بهداشتی در زمینه مبارزه با کرونا، کار‌ها را پیش می‌بریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها