موج
کدخبر : ۳۳۸۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338994

مهدی رسول پناه:

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ما تا آخر فصل تمام مطالبات بازیکنان و طلب فصل قبل را تسویه می‌کنیم. تاکنون هم پاداش‌ها حدود ۷۵ تا۸۰ درصد پرداخت شده و مشکلی نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی سرخ‌ها در لیگ برتر گفت: قهرمانی را به همه مردم و پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم. چهارمین قهرمانی متوالی بود که چهار هفته پیش از اتمام مسابقات بدست آمد و از تک تک بازیکنان و اعضای تیم تشکر می‌کنم.

او افرود: ما تا آخر فصل تمام مطالبات بازیکنان و طلب فصل قبل را تسویه می‌کنیم. تاکنون هم پاداش‌ها حدود ۷۵ تا۸۰ درصد پرداخت شده و مشکلی نداریم.

وی در مورد اینکه امکان سفر با اعضای تیم به مسجد سلیمان گفت: می‌توانستم با تیم بروم، اما به علت بیماری که قبلا داشتم شاید حاشیه‌ای ایجاد می‌شد و اولویت برای ما سلامتی بازیکنان است.

رسول پناه در خصوص هیئت مدیره باشگاه و پرسپولیس عنوان کرد: ترکیب هیئت مدیره جزء اختیارات مجمع است.درحال حاضر سه نفر هستیم که کار‌ها را پیگیری می‌کنیم و هیچ مشکلی هم نیست. هاشمی هم در تمام جلسات هیئت مدیره حضور دارد.

او در مورد پرداخت متمم قرارداد بیرانوند به او عنوان کرد: ما تمام حق و حقوق بیرانوند را تا آخر فصل پرداخت می‌کنیم. آن متمم مشکلی که داشت این بود که در فدراسیون و سازمان لیگ ثبت نشده، ان‌شاالله بتوانیم به او کمک کنیم که مشکلش حل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج