موج
کدخبر : ۳۲۳۶۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323667

ستاد عالی مقابله با کرونا در ورزش:

ستاد مقابله با کرونا در ورزش در اطلاعیه ای جدید اعلام کرد: مجموعه ورزش کشور مکلفند پیگیری امور اداری را برابر رعایت دقیق نکات بهداشتی و مطابق دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام دهند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت فدراسیون پزشکی ـ ورزشی، ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه شماره ۶ از فدراسیون‌ های ورزشی، باشگاه‌های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و به طور کلی از مجموعه ورزش کشور خواست با رعایت استانداردهای بهداشتی امور اداری را پیگیری کنند.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به بازگشایی ادارات و پیگیری امور جاری ورزش کشور، تمام فدراسیون‌های ورزشی، باشگاه‌های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و بخش‌های مختلف ورزش کشور مکلفند پیگیری امور اداری را برابر رعایت دقیق نکات بهداشتی و مطابق دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام دهند.

همچنین در ادامه مطلب آمده است که غربالگری (تب‌سنجی) کرونا در مبادی ورودی، گندزدایی اماکن اداری، رعایت فاصله بهداشتی کارمندان، استفاده کارکنان از ماسک و دستکش، وجود مواد ضدعفونی کننده دست و رعایت کامل نکات بهداشتی در تمام بخش‌های ادارت برای پیشگیری و مقابله با کرونا از جمله مواردی است که باید با جدیت مد نظر قرار گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها