موج
کدخبر : ۳۲۱۸۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321856

افشین داوری:

رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی گفت: ما در گذشته به قله‌های دست ‌نیافتنی در دوومیدانی رسیدیم و اولین مدال بانوان هم نیز در دوره مدیریتی بنده کسب شد.

به گزارش خبرگزاری موج، افشین داوری پس از انتخابش به عنوان رییس فدراسیون ‌دوومیدانی، ضمن تشکر از وزارت ورزش و مهدی علی‌نژاد اظهار کرد: برگزاری انتخابات بهتر از بلاتکلیفی این رشته بود. دو ملی‌پوش ما سهمیه المپیک گرفته‌اند و چند ورزشکار دیگر نیز در دوومیدانی شرایط کسب سهمیه دارند پس بهتر بود که در شرایط آمادگی آنها تکلیف فدراسیون مشخص باشد.

رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی ادامه داد: از اعضای مجمع که امروز و با وجود شرایط خاصی که به خاطر بیماری کرونا وجود داشت، در سالن حضور داشتند تشکر می‌کنم. امیدوارم با همدلی و هماهنگی همه برنامه‌ها را انجام دهیم. ما در گذشته به قله‌های دست ‌نیافتنی در دوومیدانی رسیدیم و اولین مدال بانوان هم نیز در دوره مدیریتی بنده کسب شد.

او افزود: ما دو ورزشکار پرتاب دیسک داریم که رکوردهایشان خوب است اما نمی‌دانیم کجا هستند. محمدرضا وظیفه‌دوست در پرش ارتفاع رکورد ۲.۲۵ متر را به ثبت رسانده اما چهار سال است که از او خبری نیست. ۸۹ ورزشکار رنکینگی داشتیم که از فدراسیون حقوق می‌گرفتند. به هر حال شرایط خاصی به وجود آمد و من نمی‌توانم از مدیریت مجید کیهانی در چهار سال گذشته ایراد بگیرم چون او هم تلاش خود را کرد و آمده بود که کار کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها