موج
کدخبر : ۲۷۷۹۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277983

سرمربی استقلال امروز حمله شدیدی به دولت و وزارت ورزش و حتی پیشکسوتان استقلال داشت و گفت: در برابر بی عدالتی‌ها هرگز ساکت نخواهم بود.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم فوتبال استقلال شب گذشته در هفته بیست و نهم لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران به مصاف صنعت نفت آبادان رفت و در نهایت به نتیجه تساوی بدون گل رسید تا شاگردان فرهاد مجیدی شانس قهرمانی را از دست دهند و حالا باید فقط برای کسب سهمیه آسیا در هفته آخر به میدان برود.

در جریان بازی استقلال یک گل به ثمر رساند که داور این گل را مردود اعلام کرد. هرچند فرهاد مجیدی بعد از این بازی، از فوتبالی که انجام شد به عنوان یک فوتبال «کثیف» یاد کرد اما سرمربی استقلال به این موضوع بسنده نکرد و امروز حمله شدیدی به دولت و وزارت ورزش و حتی پیشکسوتان استقلال داشت.

مجیدی نوشت: «استقلال قهرمان نشد و به همه آنچه می‌خواستند رسیدند، از فدراسیون گرفته تا وزیر و معاون وزیر که در میانه این همه بحران خارجی و داخلی، گرانی و فروپاشی اقتصادی، اختلاس و فساد، آرزویش این است که پرسپولیس قهرمان شود.

این همه بدبختی گریبانمان را گرفته و فوتبال شادی و تسکین موقت دردهای ماست، که آن را آلوده به ناحق می‌کنند و از ما دریغ می‌کنند.

گل سالم ما را مردود اعلام کردند و فقط حق بازیکنان و مربیان استقلال را تضییع نکردند، حق میلیون‌ها طرفدار را ضایع کردند. این اشتباه داوری نیست، فساد گسترده است که همه جا ریشه دوانده است. از کارشناسی که در تلویزیون جلوی میلیون‌ها مخاطب به راحتی دروغ می‌گوید و ابایی ندارد که نظرش، قواعد علم فیزیک را هم نقض کند، تا آن پیشکسوتی که تا دیروز دلسوز و نگران من بود که مهره سوخته نشوم و امروز در برابر این حق خوری آشکار سکوت می‌کند.

در برابر بی عدالتی‌ها هرگز ساکت نخواهم بود

پشت به قدرت و رو به طرفداران استقلال حرف می زنم. در برابر بی عدالتی‌ها هرگز ساکت نخواهم بود. ما قهرمانی را از دست دادیم اما بازیکنانمان با تمام وجود بازی کردند و این کم از قهرمانی نیست. هواداران استقلال در هر حالی از ما حمایت کردند. استقامت آنها در طرفداری از تیم به ما درس پایداری می‌دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج