موج
کدخبر : ۲۶۶۸۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266851

دیدار امروز استقلال و ذوب آهن حاشیه هایی را به همراه داشت

به گزارش خبرگزاری موج، دیدار تیم‌های استقلال و ذوب‌آهن از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی در شرایطی برگزار می‌شود که حدود ۶ هزار تماشاگر تا فاصله ۳۰ دقیقه تا شروع بازی در استادیوم حضور دارند.

هنگامی که بازیکنان استقلال وارد زمین شدند تماشاگران یک صدا آنها را تشویق کرده و البته فرهاد مجیدی را مورد حمایت خود قرار دادند. مجیدی وقتی با تشویق تماشاگران مواجه شد به سمت آنها رفت و برایشان دست تکان داد.

جواد خیابانی گزارشگر بازی که به نظر می‌رسد با سرماخوردگی مواجه شده است امروز با ماسک در استادیوم حاضر شد. وقتی خیابانی وارد محوطه زمین چمن شد تماشاگران استقلال یک صدا او را تشویق کرده که وی هم برایشان دست تکان داد.

هواداران تیم استقلال پیش از شروع بازی علیه رقیب سنتی خود شعار داده و پرسپولیسی‌ها را خطاب قرار دادند.

مرتضی تبریزی که چند سال در تیم فوتبال ذوب‌آهن بازی می‌کرد امروز با برخورد گرم هم بازی‌های سابقش روبرو شد. مهاجم استقلال که جزو نیمکت نشینان دیدار امروز محسوب می‌شود در میانه زمین با برخی از بازیکنان ذوب‌آهن صحبت کرد و برخورد جالبی با آنها داشت.

پژمان منتظری پیش از شروع بازی با کریستین ایکودارو بازیکن تیم فوتبال ذوب‌آهن خوش و بش کرد.

هواداران تیم فوتبال استقلال فرشید اسماعیلی هافبک این تیم را تشویق کرده و تولد او را تبریک گفتند.

خسرو حیدری،‌ مرتضی تبریزی ، آرمین سهرابیان، ایسما، داریوش شجاعیان، سیدمحسن کریمی، رضا آذری و سیدحسین حسینی نیمکت نشینان استقلال در مسابقه امروز هستند.

محمدباقر صادقی، وحید محمدزاده، محمدرضا عباسی، زبیر نیک‌نفس، رضا حبیب‌زاده، مهران درخشان‌مهر، حمید ملکی و نیما طاهری نیمکت نشینان ذوب‌آهن در مسابقات امروز هستند.

ستار همدانی هافبک سابق استقلال در جایگاه ویژه نظاره‌گر دیدار دو تیم خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج