موج
کدخبر : ۲۶۳۷۷۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-263775

سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر پدیده بار دیگر با سوالی در مورد کی روش مواجه شد که پاسخ های جالبی از سوی او به همراه داشت.

به گزارش خبرگزاری موج، در نشست خبری برانکو پیش از دیدار برابر پدیده مشهد باز هم یکی از خبرنگاران سوال خود را به اختلاف کی روش و برانکو اختصاص داد و از سرمربی پرسپولیس پرسید؛ آیا درست است که شما پیشنهاد علی پروین برای آشتی کردن با کی روش را نپذیرفتید که برانکو پاسخ داد :« شما تا به حال شنیده اید که من علیه کی روش حرف بزنم. خواهشا اگر کردم که بگوئید. گفتم؟ ! هرگز علیه کی روش حرف زدم تا حالا یا مخالف تیم ملی یا علیه تیم ملی حرف زدم؟! اگر کردم بگویید.

وی در پاسخ به این سوال که سوء تفاهماتی بوده، ادامه داد: چه سوء تفاهمی؛ چه زمانی تا حالا علیه تیم ملی و کی روش صحبت کردم؟! از بقیه همکاران شما هم می پرسم. تا حالا علیه کی روش حرف زدم.

برانکو پس از چند ثانیه همهمه حرف هایش را اینگونه از سر گرفت: برای من مهم نیست. حالا یک سوال دارم. آیا تا حالا کی روش در مورد من حرف زده است ؟ من چه کاری با کی روش دارم. مربی تیم ملی بوده و همیشه هم بازیکن خواسته دادیم و از تیم ملی حمایت کردیم. آیا تا به حال در مورد برنامه های تیم ملی مخالفت کردیم یا نگذاشتیم برگزار شود یا  علیه تیم ملی صحبت کردم ؟!

سرمربی کروات پرسپولیس در مورد اینکه کی روش از برانکو در آخرین مصاحبه اش تشکر کرده، بیان کرد: بله خیلی خوب است. یک سوال دارم. شما از نتایج تیم ملی راضی هستید.

در این هنگام یکی از خبرنگاران به نظر سنجی شب گذشته برنامه نود اشاره کرد که 56 درصد رضایت داشته اند و برانکو گفت: خب به هر حال یک بررسی آماری بوده.

برانکو در مورد کی روش و آشتی ای که پروین قرار بوده ترتیب بدهد، اینگونه حرف هایش را خاتمه داد: با من هرگز هیچ صحبتی نشده. من همین مطالبی که شما می نویسید را می خوانم. من اینجا نیامدم با کسی بجنگم که حالا بخواهم صلح کنم. اینجا هستم تا تجربیاتم را در اختیار تیم ملی قرار دهم نه اینکه مردم را به جان هم بیاندازم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها

نظرسنجی

آیا رای دیدار پارس جنوبی جم و استقلال -تکرار بازی- رای عادلانه ای است؟
نتایج