موج
کدخبر : ۳۷۵۲۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375244

مصطفی آزادبخت

معاون سیاسی، امنیتی استانداری همدان با اشاره به اینکه همدان جزء ۷ استان پرخطر کرونایی است، گفت:نظارت‌ها بر جامعه برای حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی بیشتر شود و دستگاه‌های دولتی باید به طور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و دوری کاری انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مصطفی آزادبختِ،  معاون سیاسی، امنیتی استانداری همدان شنبه ۴ اردیبهشت ماه در ستاد استانی مقابله با کرونای همدان با اشاره به اینکه نظارت‌ها بر جامعه برای حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی بیشتر شود، گفت: دستگاه‌های دولتی باید به طور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و دوری کاری انجام شود.

وی اعلام کرد: طبق آمار وزارت بهداشت، استان همدان جزء هفت‌ استان پرخطر کرونایی کشور بوده و این یک خطر و هشدار است.

مصطفی آزادبخت تصریح کرد: میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد استانی در دستگاه‌های دولتی توسط تیم‌های نظارتی بررسی شوند. 

وی با بیان اینکه دهیاری‌ها و بخشداری‌ها پاسخگوی پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا در روستاها هستند، افزود: بانک‌ها زمینه رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی را برای کارکنان و مراجعه کنندگان فراهم‌ کنند. 

آزادبخت اظهار کرد: در طول دوران شیوع کروناویروس، کادردرمان و علوم پزشکی استان تلاش‌های بسیار ارزشمندی برای پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا در کشور انجام داده‌اند. 

وی با بیان اینکه متولیان امر باید محل اجتماعات و ازدحام جمعیتی را به حداقل ممکن برسانند، خاطرنشان کرد: نظارت‌ها بر جامعه برای حفظ سلامت مردم و رعایت پروتکل‌ها و مصوبات ستاد استانی بیشتر شود. 

نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد استانی مقابله با کرونای همدان، معاون استاندار همدان با تأکید بر نظارت بیشتر و مستمر بر آرامستان‌ها یادآور شد: دستگاه‌های دولتی باید به طور جدی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و دوری کاری انجام شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها