موج
کدخبر : ۳۷۵۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375227

سرهنگ رضا عزیزی؛

رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به افزایش تصادفات موتورسیکلت در جاده های روستایی، از فوت 8 موتورسوار طی یکماه گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ رضا عزیزی ، رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به افزایش تصادفات موتورسیکلت در جاده های روستایی، از فوت 8 موتورسوار طی یکماه گذشته خبر داد و گفت: متأسفانه بیشتر موتورسیکلت‌ها در مناطق روستایی دارای نقص فنی به ویژه در سیستم روشنایی هستند و موتورسواران هم از  کلاه ایمنی استفاده نمی‌کنند.

وی ادامه داد: در یک ماهه نخست سال جاری روند تصادف موتورسوار و فوتی‌های ناشی از آن افزایشی بوده و در این مدت هشت موتورسوار جان خود را از دست دادند.

وی بیان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دو دستگاه موتورسیکلت در جاده روستایی هیزج_احمدآباد قهاوند از توابع شهرستان همدان با هم برخورد کرده و این حادثه سه کشته بر جای گذاشت.

عزیزی با اشاره به اینکه هر دو وسیله نقلیه دارای نقص فنی و بدون چراغ بودند، افزود: متأسفانه بیشتر موتورسیکلت‌ها در مناطق روستایی دارای نقص فنی به ویژه در سیستم روشنایی هستند و موتورسواران هم از  کلاه ایمنی استفاده نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر موتورسیکلت‌سواران در مناطق روستایی گواهینامه و بیمه نامه ندارند، تصریح کرد: افرادی که با موتورسیکلت و بدون روشنایی در قسمت جلو و چراغ ترمز تردد می‌کنند، مرگشان حتمی است.

رئیس پلیس راه استان همدان در پایان خطاب‌ به خانواده‌ها گفت: به خانواده‌های موتورسیکلت سوار توصیه می‌شود برای پیشگیری از مرگ فرزندان خود به موارد اشاره شده بیش از پیش توجه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها