موج
کدخبر : ۳۷۲۰۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372005

سرهنگ نبی شکرویسی:

جانشین انتظامی شهرستان تویسرکان از افزایش 144 درصدی کشف سرقت ها و افزایش 58 درصدی دستگیری سارقان در 12 روز ابتدای سال 1400 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ نبی شکرویسی، جانشین انتظامی شهرستان تویسرکان   در تشریح این خبر گفت: با انجام برنامه ریزی های هدفمند و اجرای طرح های مثبت در سطح شهر تویسرکان و  با پایش اطلاعاتی و انجام پبش بینی های لازم در زمینه پیشگیری از وقوع جرایم، از یکم تا 12 فروردین ماه تعطیلات نوروز 1400 شاهد افزایش 144 درصدی کشف سرقت ها و افزایش 58 درصدی دستگیری سارقان در مجموع سرقت ها نسبت به نوروز 99 بوده ایم.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری 30 سارق و کشف 78 فقره سرقت در 12 روز تعطیلات نوروز،گفت: مجموع این آمار مهر تأییدی است بر بهبود عملکرد مثبت پلیس تویسرکان که در سایه برنامه ریزی های هدفمند و زحمات مأموران انتظامی و همچنین همراهی و همکاری شهروندان با پلیس حاصل شده است.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به توسعه تکنولوژی و پیچیدگی جرایم به ویژه سرقت ها، لزوم آموزش همگانی، بکارگیری توصیه و هشدارهای پلیسی و دقت در نگهداری از اموال را مهمترین امر در پیشگیری از سرقت و کاهش جرایم برشمرد.

سرهنگ شکرویسی همکاری و مشارکت مردم را در پیشگیری از جرایم به ویژه سرقت مهم دانست و بیان کرد: برای دستیابی به امنیت اجتماعی مطلوب در جامعه، جدی گرفتن مشارکت مردمی بسیار مهم بوده و تعامل با شهروندان در برقراری امنیت یک امر اجتناب ناپذیر است و اقدامات اجتماعی، مکمل خوبی برای اقدامات انتظامی هستند.

جانشین انتظامی شهرستان تویسرکان در پایان از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات مبنی بر اعمال مجرمانه افراد مخل نظم و امنیت در جامعه را بلافاصله از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 با پلیس در میان بگذارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها