موج
کدخبر : ۳۶۵۵۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365526

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر عنوان کرد:

معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر با اشاره به اینکه ملایر به کارگاه سازندگی تبدیل شده است، از سرمایه‌گذاری بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در ملایر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، قدرت‌الله ولدی، معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر روز سه‌شنبه در آیین بهره‌برداری از طرح‌های بخش سامن ملایر اظهار داشت: در نیمه نخست امسال همزمان با هفته دولت، یک‌هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان طرح به بهره‌برداری رسید و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد که این رقم در دهه فجر به بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان رسید و ۸۰ درصد سرمایه‌گذاری طرح‌های استان همدان را به خود اختصاص داد.

 معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: سرمایه‌گذاری بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در این شهرستان همزمان با ایام الله دهه فجر، نمود عینی جهش تولید است که بخشی از آن به ثمر نشسته و بخشی نیز در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ملایر به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده و با نشاط در حال رشد و توسعه است.

وی توسعه این شهرستان در تمامی حوزه‌ها را شتابان دانست و افزود: 

فرماندار ویژه ملایر بهره‌برداری از طرح‌های دهه فجر در امنیت و آرامش را از ثمره‌های انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: هدف دولت تدبیر و امید ارایه خدمات حتی در دورترین و محروم‌ترین نقاط کشور است و در این زمینه شاهد توفیقات خوبی در این شهرستان بودیم.

ولدی توسعه و عمران روستایی را در کنار دیگر حوزه‌ها در اولویت خواند و گفت: با وجود تنگناهای مالی و مشکلات اقتصادی، همت دولتمردان برای بهبود شرایط و رونق کسب و کار جدی است و هیچ امری نمی‌تواند مانع این خدمت‌رسانی به مردم شود.

وی بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۲۵ میلیارد و ۴۹۰ میلیون تومان طرح در آخرین روز از ایام دهه فجر را نشان از همت مجموعه مدیران این شهرستان و برقراری امینت در این منطقه دانست.

مدیرعامل بانک کشاورزی استان همدان نیز روز سه‌شنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی شعبه بانک کشاورزی در شهر زنگنه اظهار داشت: ۲ سال پیش زمین این شعبه از سوی مردم و شورای اسلامی شهر  اهدا شد و در این زمینه هماهنگی‌های لازم برای تامین اعتبار و ساخت این شعبه در دستور کار قرار گرفت.

هوشنگ حیدرنژادیان مساحت شعبه بانک کشاورزی شهر زنگنه را ۴۵۰ مترمربع با زیربنای ۲۴۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت این طرح برآورد شده و طبق برنامه زمان‌بندی در مدت هشت ماه تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴۵ شعبه بانک کشاورزی در سطح استان در حال خدمت‌رسانی به مردم به‌ویژه فعالان بخش کشاورزی است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر نیز در آیین بهره‌برداری از مجتمع خدماتی رفاهی «گرین» در محور ملایر- نهاوند بیان کرد: عملیات اجرایی این مجتمع از سال ۹۶ آغاز شد که پنج میلیارد تومان برای احداث این طرح هزینه شد.

سیداسماعیل صفوی‌زاده ادامه داد: این مجتمع دارای بخش‌هایی همچون جایگاه سوخت، خدمات خودرویی، رستوران، نمازخانه، سرویس بهداشتی، فروشگاه و پارکینگ است و در تلاش برای استقرار جایگاه سی.ان.جی نیز در این مجتمع هستیم.

وی یادآور شد: در حال حاضر برای ۱۲ نفر در این مجتمع اشتغال ایجاد شده و ظرفیت افزایش اشتغال تا ۴۰ نفر را نیز دارد.

در ایام دهه فجر ۱۳۶ پروژه با اعتباری بیش از ۶ هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان در شهرستان ملایر بهره‌برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها