موج
کدخبر : ۳۴۳۱۷۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343174

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر با اشاره به کشف جسدی 25 ساله در پارک جنگلی ملایر گفت:اطلاعی از علت مرگ و هویت جسد در دست نیست.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حسین روستائی،  سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر  با اشاره به کشف جسد مرد جوان در پارک جنگلی بام ملایر در توضیح این خبر اظهار کرد: هویت جسد کشف شده در پارک جنگلی ملایر مشخص نیست.

وی افزود: روز گذشته -یکشنبه ۲ شهریوماه- رأس ساعت ۱۸:۴۰ دقیقه طی تماس تلفنی یکی از کلانتری های درون شهری با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، رؤیت یک جسد در حوالی بام ملایر گزارش شد.

وی افزود: به سرعت یک دستگاه خودروی نیمه سنگین امدادونجات با تجهیزات کامل همراه امدادگران مربوطه به محل اعزام شد و به محض رسیدن در حضور قاضی کشیک و پلیس آگاهی، جسد را به وسیله کاور ویژه حمل جسد با هماهنگی با آمبولانس بهشت هاجر و نیروهای مربوطه به سردخانه بهشت هاجر انتقال دادند.

روستائی با اشاره به اینکه جسد متعلق به مردی جوان حدوداً ۲۵ ساله بوده که در منطقه پارک جنگلی بام ملایر پیدا شده است، اظهار کرد: تاکنون هیچ گونه اطلاعی از علت مرگ و هویت جسد در دست نیست و تحقیقات در این زمینه توسط پلیس آگاهی ملایر در دست بررسی و اقدام است.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر در ادامه به بروز حریق در انبار رویه کوبی مبل اشاره کرد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی بروز حریق در انبار رویه کوبی مبل در حاشیه شهر اطلاع داده و سریعاً یک دستگاه خودروی سنگین با تجهیزات کامل همراه آتش نشانان به محل مورد نظر اعزام شد.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان به محض رسیدن مشاهده کردند که انبار رویه کوبی مبل در حال سوختن است بنابراین بدون فوت وقت با استفاده از دو حلقه شیلنگ یک و یک دوم و آب تحت فشار اقدام به اطفا حریق کردند.

روستائی در پایان یادآور شد: پس از اطفاء و سردسازی منطقه حریق طی اظهارات مالک علت آتش سوزی نشت گاز LPG بوده اما علت اصلی هنوز مشخص نیست و همچنان توسط کارشناسان درحال بررسی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها