موج
کدخبر : ۳۴۰۳۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340325

منصور ستوده اعلام کرد:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان ازبازدداشت راننده خاطی در تخلیه فاضلاب در رودخانه عباس آباد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای همدان منصور ستوده،  مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان با اشاره به بازدداشت راننده خاطی در تخلیه فاضلاب در رودخانه عباس آباد، گفت:در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی پیرامون تخلیه فاضلاب در رودخانه عباس‌آباد توسط یکی از ماشین‌های جمع‌آوری فاضلاب، پس از بررسی فیلم مذکور پلاک خودرو شناسایی شد و مشخصات در اختیار دادستان و محیط زیست قرار گرفت تا پیگیری‌های لازم و برخورد قانونی انجام شود.

وی با بیان اینکه با دستور دادستان و همکاری نیروی انتظامی متخلف شناسایی و ماشین وی توقیف شد، عنوان کرد: شرکت آب منطقه‌ای همدان با جدیت طرح شکایت در محاکم قضائی را پیگیری کرد و در پی این موضوع، با دستور دادستان، راننده خاطی بازداشت و پس از تشکیل پرونده قضائی، فرد خاطی راهی زندان شد.

وی تاکید کرد: حفظ محیط‌زیست و سلامت مردم از جمله اولویت‌های مهم مسئولان بوده و در این راستا هیچ مسامحه‌ای با متخلفان صورت نخواهد گرفت.

ستوده با تاکید بر اینکه تنها بخشی از آب رودخانه‌ها پس از تصفیه به مصرف شرب می‌رسد، افزود: بخش عمده‌ای از آب شرب همدان از طریق چاه‌ها و منابع آب زیرزمینی تأمین می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها