موج
کدخبر : ۳۳۳۱۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-333169

منصور رضوانی جلال عنوان کرد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان عنوان کرد: همدان در بین 5 استان برتر کشور در زمینه جذب تسهیلات بانکی مکانیزاسیون کشاورزی قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان و به نقل از روابط  عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، منصور رضوانی جلال،  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان طی اظهاراتی به مناسبت فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی، بر مکانیزه کردن کشاورزی استان جهت افزایش بهروه وری در این بخش تاکید کرد و افزایش ضریب مکانیزاسیون در همدان را مطلوب ارزیابی کرد.

منصور رضوانی جلال عنوان نمود، ضریب مکانیزاسیون در بخش کشاورزی استان همدان در سال 1392 در حدود 3/1 اسب بخار در هکتار بوده است که با افزایش قابل قبول تا انتهای سال 98 به 86/1 اسب بخار در هکتار افزایش یافته است که نشانه ای از عزم جدی جهاد کشاورزی استان همدان جهت افزایش کارآمدی و به روزرسانی کشاورزی استان است.

رضوانی جلال گفت:  جهت توسعه مکانیزاسیون بخش کشاورزی برنامه ریزی و سرمایه گذاری گسترده ای در استان صورت گرفته است  به گونه ای که در سال های اخیر بالغ بر 3 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبارات بانکی به این بخش اختصاص یافته است.

در سال 98 به تنهایی در حدود 750 میلیارد ریال اعتبارات بانکی به این بخش اختصاص داده شده است که 80 درصد این اعتبار نیز جذب  شده است که استان همدان را از لحاظ جذب تسهیلات بانکی در این زمینه در بین 5 استان برتر کشور قرار می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها