موج
کدخبر : ۳۳۰۹۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330956

حسین آذرتکین عنوان کرد:

مدیر آبفای شهرستان همدان در دیدار با نماینده ولی فقیه در همدان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این حوزه، از ساماندهی فاضلاب مناطق حاشیه شهر همدان سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان وبه نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان ، حسین آذرتکین، مدیر آبفای شهرستان همدان در  دیدار با  آیت اله شعبانی، امام جمعه شهر همدان گزارشی از فعالیت های این امور در حوزه آب و فاضلاب ارائه کرد و گفت: از سال 1390 تاکنون اقدامات خوبی در خصوص ساماندهی فاضلاب مناطق حاشیه شهر همدان انجام شد که از جمله اجرای شبکه فاضلاب مناطق اسلام شهر، خضر، دیزج و منوچهری بود. 

حسین آذرتکین افزود: با توجه به جاری بودن پساب های خانگی در سطح محله های مذکور و تهدید سلامت شهروندان به سرعت شبکه جمع آوری فاضلاب در این مناطق اجرا شد که  این کار بسیاری از مشکلات بهداشتی ساکنین را برطرف کرد. 
وی همچنین از پروژه جداسازی فاضلاب از رودخانه های شهر همدان نام برد که از دو سال قبل شروع شده و همچنان در حال اجراست تا زمانی که همه ی رودخانه های شهر همدان عاری از فاضلاب شوند. 
در این دیدار آیت اله شعبانی نیز ضمن تقدیر از شرکت آب و فاضلاب در اجرای پروژه هایی که با سلامتی مردم مرتبط است از انتقال پساب تصفیه خانه به نیروگاه مفتح نیز به عنوان اقدامی بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر یاد کرد. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها