موج
کدخبر : ۳۲۱۴۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321478

تحسین رضوان سلماسی از شهرداری منطقه یک همدان:

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اقدام فرهنگی پویش "من دست نمی‌دهم چون شما را دوست دارم"، ، از تاثیرگذار بودن این پویش سخن گفت.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، رضوان سلماسی ، رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با تمجید از راه اندازی این پویش گفت: پویش "من دست نمی دهم، چون شما را دوست دارم" در راستای پیشگیری از ابتلا به کرونا ، اقدام فرهنگی از شهرداری منطقه یک است.

رضوان سلمانی افزود: این پویش یکی از بهترین اقدام ها برای پیشگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا در سطح شهر به شمار می رود.

وی اضافه کرد: ایجاد چنین پویش هایی باید در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم نسبت به راه های انتقال این بیماری باشد.

سلماسی با اشاره به آداب و رسوم ایرانیان به هنگام دید و بازدید گفت: این آداب باعث می شود تا به هنگام رسیدن به یکدیگر طبق عادت قدیمی با هم دست بدهند که در این شرایط منشا ابتلا به کرونا به شمار می رود.

وی بیان کرد: خوشبختانه عزم مسوولان اجرایی استان در پیشگیری و مقابله با این بیمار ستودنی است و شورا و شهرداری نیز براساس وظایف خود در این هدف یکسو تلاش می کنند.

از ابتدای همه‌گیری کرونا تاکنون ۲۰۶ نفر به علت مشکوک بودن به ویروس کرونا در بیمارستان‌های همدان بستری شدند که تست ۱۹ تن مثبت بوده است. 

طبق گزارش روز پنجنشبه (۱۵اسفندماه) وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، تاکنون تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور به ۳ هزار و ۵۱۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۰۷ نفر رسید و همچنین ۷۳۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها