موج

دبیر موسسه مردم نهاد طرح ماندگار اعلام کرد:

دبیر موسسه مردم نهاد طرح ماندگار از راه‌اندازی کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی در ملایر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، مدیر اجرایی کارگاه تولیدی پوشاک ورزشی بیان کرد: با راه اندازی این کارگاه تولیدی و بکارگیری زنان سرپرست خانوار، برای 10 تن به صورت مستقیم و 15 تن به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد شد.
وی ادامه داد: این کارگاه تولیدی قادر به تولید حدود 6 هزار دست البسه ورزشی است که با راه اندازی فازهای بعدی این میزان تولید افزایش پیدا می کند.
دبیر موسسه مردم نهاد «طرح ماندگار» بیان کرد: در حال حاضر لباس های ورزشی تولید شده به استان های همجوار ارسال می شود و گام سوم ما در این زمینه توسعه صادرات است.
قاسمی با تاکید بر اینکه این کارگاه تولیدی بیشتر برای حمایت و بکارگیری زنان سرپرست خانوار راه اندازی شده است گفت: در صدد هستیم فاز دوم کارگاه را در یکی از روستاهای حاشیه شهر ملایر با استفاده از ظرفیت زنان سرپرست خانوار توسعه دهیم.
وی یادآور شد: از یک میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی امور جوانان، 800 میلیون ریال آن برای خرید تجهیزات و 200 میلیون ریال آن برای خرید مواد اولیه هزینه شد.
قاسمی خواستار حمایت بیشتر استان برای توسعه کارگاه تولیدی البسه ورزشی شد و ابراز امیدواری کرد: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «رونق تولید» نامگذاری شده است، بتوانیم میزان تولیدات خود را به منظور رونق بازار افزایش دهیم.
بنا بر این گزارش تاکنون سه کارگاه تولیدی با میزان تسهیلات سه میلیارد ریال از محل تسهیلات اشتغالزایی امور جوانان در شهرستان ملایر راه اندازی شد که در مجموع برای 27 تن اشتغال مستقیم ایجاد شده است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها