موج
کدخبر : ۲۷۰۳۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-270332

سرهنگ افشین یاری:

فرماندهی نیروی انتظامی اسدآباد از افزایش 62 درصدی کشف سرقت در این شهرستان در 12 ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، فرمانده انتظامی اسدآباد، سرهنگ افشین یاری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح نوروزی راهور و پلیس راه در این شهرستان همزمان با سراسر کشور از 25 اسفند آغاز شده افزود: طرح یگان نیروی ا نتظامی نیز از فردا در این شهرستان همزمان با سراسر کشور شروع خواهد شد.

یاری تصریح کرد: در ایام نوروز به صورت 24 ساعته شماره تلفن 110 برای فوریتهای پلیسی و خدمات رسانی به مردم آماده بوده و علاوه بر آن ایستگاه نوروزی نیروی انتظامی نیز برای خدمات رسانی به مردم و مسافران نوروزی در شهرستان برپاشده است .

وی در ادامه خاطر نشان کرد:در سال جاری بیش از 17 هزار و 98مورد با پلیس 110 این شهرستان مردم تماس تلفنی داشته اند که به صورت میانگین ماهیانه 1500 مورد تماس تلفنی با پلیس 110 اسدآباد توسط مردم برقرار شده است .

یاری از افزایش 62 درصدی کشف سرقت در این شهرستان در 12 ماه سال جاری خبر داد و گفت: طی مدت فوق کشف مواد مخدر 69 درصد ، دستگیری سارقین 53 درصد ، دستگیری مواد مخدر 1 درصد ،مبارزه با قاچاق 1 درصد و دستگیری سایر جرائم 23 درصد در این شهرستان با رشد و افزایش همراه بوده است.

فرماندهی نیروی انتظامی اسدآباد در ادامه با اشاره به تعطیلات نوروزی خاطرنشان کرد:کسانی که در این ایام تصمیم بر اسباب کشی داشته باشند قبل از هر اقدامی مجوز لازم در این راستا را باید از نیروی انتظامی اخذ کنند.

یاری همچنین با اشاره به چهارشنبه سوری نیز تصریح کرد: از خانواده ها خواستاریم در مراسم چهارشنبه سوری در کنار فرزندان خود بوده تا این شب آیینی برای خود و فرزندان لحظه ای شاد و خاطره انگیز و به دور از هر گونه خطر ناشی از آتش بازی باشد.

وی اضافه کرد:سال گذشته خوشبختانه در رابطه با بحث چهارشنبه سوری در این شهرستان هیچ موردی از مصدومیت و یا آسیب و خسارت وجود نداشته که امیدواریم امسال نیز با فرهنگ سازی و آموزش های لازم خانواده ها و مربیان مدارس ... هیچ گونه مشکلی در این راستا به وجود نیاید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها