موج
کدخبر : ۲۶۹۸۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269884

آیت الله محمدی:

آیت الله غیاث الدین طه محمدی صبح امروز در شورای اداری و تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: همه روحانیون، دانشگاهیان و حوزویان بر این مسئله دقت کنند امروز رهبر ما بزرگ منادی وحدت در جهان اسلام است.

به گزارش خبرگزاری موج همدان،  آیت الله غیاث الدین طه محمدی صبح امروز در شورای اداری و تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: ابراز محبت های مردم همدان نشانه مودت و صداقت است و تا کنون کوتاه نیامدیم به گونه ای که زندگی شخصی بنده نیز فدای کارم شد.

هیچ چشم داشتی جز رضایت خداوند را در نظر نداشتیم

آیت الله محمدی عنوان کرد: بر اساس تعهد این امانت را برعهده گرفتیم و هیچ چشم داشتی جز رضایت خداوند را در نظر نداشتیم.

وی با بیان اینکه اگر مدیریت پیامبر گونه امام عزیز نبود این همه پیروزی های چشم گیر وجود نداشت و امیدوارم خداوند این نعمت را از جهان اسلام نگیرد، گفت: دیروز دوبار دست مقام معظم رهبری را بوسیدم که یک مرتبه آن به سبب برداشتن این وظیفه از دوشم بود.

عضو خبرگان رهبری با بیان اینکه زمانی آل سعود خود را ولی امر مسلمین معرفی می کردند و مردم را فریفته بودند که اکنون تشت رسوایی آنها به زمین افتاده است، افزود: اولین کسی که در استان شعار  داد "مرگ بر ال سعود کافر" من بودم.

آیت الله محمدی گفت: همه روحانیون, دانشگاهیان و حوزویان بر این مسئله دقت کنند امروز رهبر ما بزرگ منادی وحدت در جهان اسلام است.

نماینده سابق ولی‌فقیه در استان همدان در ادامه از همکاری مسوولان نیز تقدیر کرد و گفت: خاطر ندارم نامه‌ای نوشته باشم و کارگزاری درخواست مرا انجام نداده باشد مگر اینکه قانون اجازه نداده باشد.

وی با بیان اینکه کار باید برای مردم باشد گفت: کمترین حقوق را به کارکنان دفتر نماینده ولی‌فقیه که از انصافا از نیروهای انقلابی و ولایی هستند، پرداخت می‌شد که از آیت‌الله شعبانی می‌خواهم از نیروهای زبده استفاده کنند.

 

عکاس:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها