موج
کدخبر : ۲۶۹۱۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269199

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان در بازدید از گرمخانه:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: امروز در گرمخانه‌ که شهرداری آن را ایجاد کرده است به دیدار ساکنان آن آمدیم تا مرهمی باشد هرچند ناچیز به جهت تلخی‌های موجود در زندگی آن‌ها و شاید امیدی برجوشش آن‌ها به تکاپویی افزون در ادامه زندگی.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان همدان، در جامعه ما هستند افراد نیازمندی که در نقاطی گوناگون به سر می‌برند و از وضعیت معیشت و اقتصاد خوبی برخوردار نیستند و یا اینکه حتی از داشتن سرپناهی نیز محروم‌اند

بهروز کارخانه‌ای افزود: امروز در گرمخانه‌ که شهرداری آن را ایجاد کرده است به دیدار ساکنان آن آمدیم تا مرهمی باشد هرچند ناچیز به جهت تلخی‌های موجود در زندگی آن‌ها و شاید امیدی برجوشش آن‌ها به تکاپویی افزون در ادامه زندگی.

هلال 8

وی بابیان اینکه در این دیدار هدایایی از طرف جمعیت هلال‌احمر استان همدان به ساکنان گرمخانه تقدیم کردیم، گفت: با توجه به اینکه به فصل بهار نزدیک می‌شویم امید است که بتوان حمایت‌هایی دیگر را نیز از طرف جمعیت هلال‌احمر استان همدان و توانگران به عزیزان ساکن در گرمخانه داشته باشیم.

وی اضافه کرد: قطعاً با کمک به این افراد از لذتی معنوی و روحانی خود را منتفع خواهیم کرد که بسیار ارزشمند و محترم است. پاداش انجام اموری ازاین‌دست قدر مسلم نزد خداوند بزرگ محفوظ خواهد بود.

هلال 9

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه هلال‌احمر چه نوع حمایت‌هایی را می‌تواند از ساکنان گرمخانه داشته باشد، گفت: هلال‌احمر می‌تواند درزمینهٔ هایی چون تأمین البسه، دارو، مراجعات پزشکی و...  در حمایت از ساکنان گرمخانه قدم بردارد کما اینکه تاکنون نیز سعی بر آن داشته است.

هلال 10

کارخانه‌ای در پایان از کسانیکه نذورات دارند خواست که قسمی از نذرهای خود را در این مکان توزیع کنند.

هلال 11

 

هلال گرم خانه

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها