موج
کدخبر : ۲۶۶۹۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266933

رییس شورای اسلامی شهر همدان:

رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تاکنون مانعی برای موضوعات پیشنهادی از سوی شهردار که منافع. شهر و مردم را در پی داشته، ایجاد نشده است مگر در مواردی که مغایر با قانون های موجود بوده است.

رییس شورای اسلامی شهر همدان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در خصوص اینکه آیا شورای شهر همکاری های لازم و کافی را با شهردار همدان به جهت پیشبرد امور شهر به طور موثر و سازنده دارد، اظهار داشت: اعضای شورا و شهرداری در یک کشتی حضور دارند و قدر مسلم اینگونه است اگر شهردار امور مرتبط را با موفقیت پشت سر گذارد، تصویری که در پی موفقیت شهردار از شورا ی شهر به وجود می آید تصویری مطلوب و خوشایند نزد شهروندان همدان خواهد بود.

کامران گردان افزود: اگر شهردار نتواند پیش‌بینی‌های خود را عملی کند و برنامه های خود را با دلایل منطقی و روشن پیش نبرد، قطعا از امور محوله سربلند بیرون نخواهد آمد و این امر برای شورای شهر نیز زیبنده نخواهد بود. 

وی خاطر نشان کرد: تاکنون مانعی برای موضوعات پیشنهادی از سوی شهردار که منافع. شهر ومردم را  در پی داشته، ایجاد نشده است مگر در مواردی که مغایر با قانون های موجود بوده است.

رییس شورا ی اسلامی شهر همدان عنوان کرد: شورای شهر همدان نه تنها برای شهردار مانعی ایجاد نکرده است بلکه سعی شورا بر آن است تا در کمیسیون های مختلف خود به عنوان مشاور و اتاق فکر شهردار عمل کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها