موج
کدخبر : ۲۶۶۸۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266830

صوفی:

شهردار همدان اظهار داشت: با توجه به فرصت باقی مانده تا پایان سال بایستی با تمام توان و تلاش مضاعف در جهت رفع نواقص موجود و اجرای برنامه‌های متناسب با طرح استقبال از بهار، برنامه‌ها و اقدامات را به نحو شایسته و مطلوب پیگیری و اجرایی کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، شهردار همدان اظهار داشت: با توجه به فرصت باقی مانده تا پایان سال بایستی با تمام توان و تلاش مضاعف در جهت رفع نواقص موجود و اجرای برنامه‌های متناسب با طرح استقبال از بهار، برنامه‌ها و اقدامات را به نحو شایسته و مطلوب پیگیری و اجرایی کنیم.

عباس صوفی با بیان اینکه تا پایان سال 15 دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اضافه می‌شود، اظهار کرد: اجرا و نصب تندیس و نمادهای با مضامین شهدا، نصب نمادهای نوروزی، ترمیم و اصلاح آسفالت معابر اصلی شهر، رنگ‌آمیزی و ترمیم جدول‌ها، جمع‌آوری دست‌فروشان در مراکز تفریحی گردشگری، در جمع آوری نخاله‌های ساختمانی، شکیل کردن کارگاه‌های عمرانی، ترمیم، تنظیف و فعالیت تمام وقت سرویس‌های بهداشتی، فعالیت آب نماها، نصب پرچم و بنرهای خوش‌آمدگویی، آذین بندی شهر، نظافت معابر اصلی، فرعی، کوچه‌ها و تمامی نقاط شهر، کاشت گل و درخت و درختچه و... از جمله اقداماتی است که بایستی در طرح استقبال از بهار در شهر همدان پیگیری و اجرایی شود.

وی با بیان اینکه تمامی این اقدامات بایستی رضایتمندی مسافران نوروزی و شهروندان را فراهم کند بیان کرد: در نوروز امسال چادرهای مسافرتی بایستی در سالن‌های سرپوشیده نظیر سالن شهرداری نمایشگاه بین المللی و سالن‌های ورزشی نصب شود که علاوه بر این مکان‌ها مسافران نوروزی صرفاً اجازه نصب چادر اقامتی در بوستان‌های ورزش، شهروند و ایرانیان را دارند و از نصب این چادرها در سایر نقاط و پارک‌های شهر جلوگیری می‌شود.

صوفی در ادامه اظهار کرد: سامانه 137 شهرداری همدان در طول ایام نوروز بایستی به صورت تمام وقت در حوزه‌های پاسخگویی و بازرسی فعال باشد، همچنین روابط عمومی معاونت‌ها، مناطق و سازمان‌ها موظف هستند فعالیت‌ها و اقدامات خود را مستندسازی کنند و در جریان شهروندان قرار دهند.

وی افزود: استخر شهدای شهرداری همدان در طول ایام عید نوروز باز است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها