موج
کدخبر : ۲۶۴۳۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-264373

در بیانیه مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در استان صورت گرفت؛

در بیانیه مشترک استاندار و امام جمعه همدان آمده است: ایران عزیز چهلمین فجر انقلاب را در حالی جشن می گیرد که انوار خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی ملت‌های جهان را تحت الشعاع خود قرار داده است؛ امروز جمهوری اسلامی ایران که نظام شکل گرفته از انقلابی شگرف در عصر حاضر بود نمادی از مقاومت برای همه ملت‌های مظلوم در سراسر دنیاست.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، در بیانیه  مشترک  نماینده ولی فقیه استان همدان و استاندار همدان و امام جمعه همدان در حضور پرشورمردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه آمده است: ملت ایران با استحکام تمام ایستاده است و به توفیق الهی در ۲۲ بهمن، چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با شکوه بسیار بیشتر از سال‌های قبل برگزار خواهد کرد.

این بیانیه اضافه می کند: ایران عزیز چهلمین فجر انقلاب را در حالی جشن می گیرد که انوار خورشید پرفروغ انقلاب اسلامی ملت‌های جهان را تحت الشعاع خود قرار داده است؛ امروز جمهوری اسلامی ایران که نظام شکل گرفته از انقلابی شگرف در عصر حاضر بود نمادی از مقاومت برای همه ملت‌های مظلوم در سراسر دنیاست.

نویسندگان این پیام ادامه می دهند: مردم مومن و انقلابی استان همدان هماهنگ و همراه با  مردم ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه ها حضور داشته و به پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی و آرمانهای انقلاب پرداخته و در حمایت از ارزش های اسلامی با تمام توان در صحنه بوده و پشتیبان نظام خواهند بود.

این بیانیه اضافه می کند: با تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن و تسلیت ایام فاطمیه(س) از مردم شریف و حماسه ساز استان دعوت می کنیم تا با حضور در راهپیمایی وحدت آفرین یوم الله ۲۲ بهمن ماه بار دیگر تجدید میثاق خود با حضرت امام(ره)، رهبر معظم انقلاب و آرمانهای شهدا را به جهانیان نشان دهند و حضوری پرشور تر از گذشته داشته باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها