موج
کدخبر : ۳۸۲۰۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-382057

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس:

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس گفت: صنایع را باید در حل معضلات محلات آسیب پذیر مشارکت دهیم، هزینه کرد اعتبارات شهرداری در این محلات مشهود نیست.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، زهرا اسماعیلی کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس، در برنامه جشن انتخابات هرمزگان تحت عنوان طرح رسانه ای دعوت، در تشریح برنامه های خود بیان کرد: سه سال است که در حوزه آسیب های اجتماعی فعالیت می کنم که این باعث شده است در جریان مشکلات محلات کمتر توسعه یافته بندرعباس مانند نایبند،  نخل ناخدا،  دو هزار و... قرار گیرم.
اسماعیلی بیان کرد: این شناخت باعث شد که به این مسئله توجه کنم که چرا تا این لحظه شهرداری به این محلات توجه کافی نداشته و برای جوانان و بانوان این محلات قدم های مثبتی برداشته نشده است.
وی اذعان کرد: عدم توسعه متوازن در محلات بندرعباس مشهود است، توجه بسیار کمی به محلات حاشیه شده است و زیر ساخت های شهری در این محلات بسیار ضعیف است.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر بندرعباس گفت: به بانوان و جوانان در این محلات به اندازه کافی توجه نشده است، در برنامه دارم تا بیشترین توجه به این محلات معطوف شود، آموزش مشاغل خانگی، حمایت از ورزش بانوان، ایجاد تعاونی های کوچک، افزایش فضای شهر و... از برنامه ها بنده برای آبادانی این محلات است. 
وی افزود: صنایع را باید در حل معضلات محلات آسیب پذیر مشارکت دهیم، هزینه کرد اعتبارات شهرداری در این محلات مشهود نیست.
اسماعیلی عنوان کرد: (شهرداری شیشه ای تصمیمات اندیشه ای) شعار انتخاباتی من است، جلسات شورا باید در تالار شهید آوینی  با حضور رسانه ها و شهروندان باشد تا در جریان امورات قرار گیرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  زهرا اسماعیلی بیاد بگه
  1- چجوری از سازمان بهزیستی مجوز فعالیت گرفته؟
  2- چجوری تونست امار دانش آموزان مدرسه شوهرش رو به جای کودکان کار قالب کنه پولشو بگیره
  3- فرق توریستی و تروریستی رو در دو جمله بگه
  4- نحوه دیپلم گرفتنش رو شفاف سازی کنه
  5- چجوری تونست بدون مجوز مرکزش رو تعطیل موقت کنه و به کسی پاسخگو نباشه
  6- چجوری بدون مستندات لازم خودشو روانشناس و مشاور معرفی می کنه
  7- چرا حق پرسنلش رو هرگز نداد

 • پاسخ

  تو پول بهزیستی رو با سند سازی خوردی پس بده شورا پیشکش

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها